Intel i3 6100 GTX 950 Sistem Upgrade Yapmak

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Açık ve net R9 380 daha üstün.
Bak işte yine videolarla, yorumlarla geliyorsun, @Silinen üye gibi verecek bi örneğin yok mu senin? Kendi kullandığın falan? Sebep belirtmeden fazlasıyla yorum yapıyorsun bana fanboy diyorsun da ben kendi kullandığım kartı öneriyorum, sen ne yapıyorsun? Kendi kullandığın kartı mı savunuyorsun?
Bak ben uzun bi süre asus strix r9 285 kullandım, kart ateş pahası ısınıyordu, yazılım desteği beni tatmin etmiyordu, bende nvidia geçmeye karar verdim, senin gibi ordan bunu duyayım, ordan şunu duyayım deyip yorum atmıyorum. 2 seriyide kullandım, bişeyler biliyorum ki yazıyorum, her mesajıma alıntı yapıp videolu örnekler gösterip, fanboy demek zorunda mısın? İlk yorumlarımı oku! Fazla fps isteyen r9 380 alsın, uzun vade de stabil performans isteyen nvidia yönelsin bu kadar basit.

@WiDuhra Arkadaşımda var kart, önce sallamayacaksın, sen benim kapasiteme gel sonra konuş, kendin GTX 960 kullanıyorsun diye kendi kartını tavanlara çıkarma. Bir kartı önermek için illa kullanmak gerekmiyor, hangi kullanıcı önerdiği bütün ekran kartlarını kullanmış. İnceleme ve gördüğün kartları önermek gayet mantıklı. İşinize gelince GTX 1080, GTX 980 Tİ öneriyorsunuz ama hiçbiriniz de bu kartları kullanmamışsınız. Ha gelip R9 300 serisinde ısınma sorunu var demek fanboyluktur, fanboyluğun kralını yapıyorsun şuan ister kendini avut, ister kendini kandır gerçekler değişmiyor. Hangi kart daha iyiyse o önerilir, fanboyluğun kimseye yararı yok. Yazılım konusunda AMD, Nvidia ile yarışacak düzeyde boşuna kendini kandırma. Atıp sallamakla bu işler olmuyor.

Bak işte yine videolarla, yorumlarla geliyorsun, @Silinen üye gibi verecek bi örneğin yok mu senin? Kendi kullandığın falan? Sebep belirtmeden fazlasıyla yorum yapıyorsun bana fanboy diyorsun da ben kendi kullandığım kartı öneriyorum, sen ne yapıyorsun? Kendi kullandığın kartı mı savunuyorsun?
Bak ben uzun bi süre asus strix r9 285 kullandım, kart ateş pahası ısınıyordu, yazılım desteği beni tatmin etmiyordu, bende nvidia geçmeye karar verdim, senin gibi ordan bunu duyayım, ordan şunu duyayım deyip yorum atmıyorum. 2 seriyide kullandım, bişeyler biliyorum ki yazıyorum, her mesajıma alıntı yapıp videolu örnekler gösterip, fanboy demek zorunda mısın? İlk yorumlarımı oku! Fazla fps isteyen r9 380 alsın, uzun vade de stabil performans isteyen nvidia yönelsin bu kadar basit.
O zaman aynı mantıkla R9 380 kullandınız mı diye sormak istiyorum.

@WiDuhra Arkadaşımda var kart, önce sallamayacaksın, sen benim kapasiteme gel sonra konuş, kendin GTX 960 kullanıyorsun diye kendi kartını tavanlara çıkarma. Bir kartı önermek için illa kullanmak gerekmiyor, hangi kullanıcı önerdiği bütün ekran kartlarını kullanmış. İnceleme ve gördüğün kartları önermek gayet mantıklı. İşinize gelince GTX 1080, GTX 980 Tİ öneriyorsunuz ama hiçbiriniz de bu kartları kullanmamışsınız. Ha gelip R9 300 serisinde ısınma sorunu var demek fanboyluktur, fanboyluğun kralını yapıyorsun şuan ister kendini avut, ister kendini kandır gerçekler değişmiyor. Hangi kart daha iyiyse o önerilir, fanboyluğun kimseye yararı yok. Yazılım konusunda AMD, Nvidia ile yarışacak düzeyde boşuna kendini kandırma. Atıp sallamakla bu işler olmuyor.
İşte senin aksine ben sadece AMD önermiyorum, önerilerimin birçoğunu AMD kartlardan yana kullanıyorum. Ben Nvidia fanboy'sam, sende sapına kadar/ köklü/ katmerli AMD fanboy'sun. @Ataberk_Karaoğlan buda aynı mantık? Seviyeme gel dediğinde mesaj sayın falandır kesin, şaka gibisiniz. Sizlere yorum atmayacağım bundan sonra, ceza almak istemiyorum. Her yorumda varsın gerekli gereksiz herşeye bir yorumun var. Çok konuşan illa ki boş konuşur;
berwar.png görende seni yetkili bi arkadaş zannedicek.

Şu WiDuhara denen çocuğa cevap vermeyin. Kendisi bize fan diye iftira atıyor kendisine bakmıyor. Hala AMD ısınıyor kafasında ki birisine laf anlatamazsınız. Sonrada gelip sen yetkili misin gibi saçma sapan cümleler kuruyor. Sen ister kabul et ister kabul etme R9 380 GTX 960'tan daha iyi. F/P oranı olarak GTX 950, GTX 960'dan yine iyi.

@WiDuhra Site de bu konu ile ilgili onlarca konu hala aynı muhabbet, işleri güçleri kullandıkları ekran kartları yere göğe sığdıramamak. Kimse burada GTX 950 ve GTX 960 modellerinin kötü olduğunu iddaa etmiyor, aynı fiyat segmentinde bulunan R9 380 daha başarılı açık ve net, kendinizi kandırmayın. Şu ısınıyor diyenlere kaynar su dökeceksin ancak akıllanırlar. Beni bilen bilir koçum, senin gibi ergen değiliz fanlık yapalım, boş konuşan sensin öyle atıp tutmakla olmuyor, hangi fiyat aralığında hangi kart iyiyse onu öneririm.

Sosyal'de kaç kişiye yardım ettin? Çok mesaj atmamız bilgimizden olmasın? Sen daha kumda oynarken biz donanım işindeydik gelmiş burda bilgimizi sınıyor. Ben bilgim olan her konuda yardımcı olmaya çalışırım yoksa yorum yapmam zaten senin gibi patavatsızlarda çok yorum yapan boş konuşur mantığıyla konuştuğu için gelip burada bize saldırmanız normal çünkü bilginiz yok. Bende Sapphire R9 380 var Nitro bile değil Dual-X 65-66 derece arasında ve kasada sadece 2 tane egzoz fan var.

7000 civarı mesaj yazmışım, @Because Im Batman arkadaşımızda 3000 civarı mesaj yazmış, şimdi boş yazıyoruz öyle mi? Bilgimiz olmasa nasıl bu kadar mesaj yazalım? Donanım bilgisini senden öğrenecek değiliz.

GTX 950'den GTX 960 modeline geçilmez, arada 4-5 FPS fark var. Bu kartların 4 GB olan modellerini almaya gerek yok.
İleride emin olun 4-5 fps de çok değerli oluyor 8 senelik bilgisayarım da GTA IV oynuyordum 18 fps de kasıyor hissi vardı ve 23-25 fps de o hissiyat azalıyor ve 4GB lik model bazı testlerde %15-20 daha performanslı oyun kaplamaları da git gide daha kaliteli olduğu için 4GB'lık versiyonunu almak çok daha mantıklı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı