Intel i3-9100F için Gamepower skadi 120 ARGB sıvı soğutma nasıl?

Feridunoktar

Femtopat
Intel i3-9100F için sıvı soğutucu bakıyordum. Ve karşıma GamePower Skadi 120 ARGB Cpu Sıvı Soğutma 120mm - incehesap.com karşıma bu çıktı. Bu sıvı soğutucu işlemcime uyumlu mudur acaba? Cevap verirseniz sevinirim:D not: İşlemcim stok soğutucuda boşta 50 derecede falan bu yüzden sıvı soğutucu almaya karar verdim.
Model Gamepower skadi 120 ARGB CPU sıvı soğutma 120mm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alsanız da değişmez. O fan havayı kasanın önğnden alacak ama kasanın önü kapalı olduğu için fan hava alamayacak. En iyisi kasayı değiştirin.
Evet,bugünlerde pek oyun oynamıyorum ilerleyen zamanlarda kasa değiştirmeyi düşünürüm fikriniz için teşekkürler.
Alsanız da değişmez. O fan havayı kasanın önğnden alacak ama kasanın önü kapalı olduğu için fan hava alamayacak. En iyisi kasayı değiştirin.
Peki linkteki soğutucu Intel i39100f ile uyumlu mu acaba? Çünkü desteklenen soketlerde 115x yazıyor bu ne anlam ifade ediyor?

Evet,bugünlerde pek oyun oynamıyorum ilerleyen zamanlarda kasa değiştirmeyi düşünürüm fikriniz için teşekkürler.

Peki linkteki soğutucu Intel i3 9100F ile uyumlu mu acaba? Çünkü desteklenen soketlerde 115x yazıyor bu ne anlam ifade ediyor?
Uyumlu. Intel'in 1151, 1155 gibi gibi soketleri var. Bu soketlerin her biri için ayrı ayrı parçalar yapmaya gerek yok çünkü değişen sadece birkaç pin. 1151 demek 1151 tane pin var demek :)

Yeni konular

Geri
Yukarı