Intel i3-9100F işlemci için ekran kartı önerisi

rramazankutlu

Kilopat
Daha fazla  
Zalman'le 2 series 600W.
MSI H310M Pro-VDH Plus anakart.
GT 740 2 GB ekran kartı.
8 GB RAM.
2 HDD 1 SSD hard disk.
Intel i3-9100F işlemci.

Stokta bulabileceğim, darboğaz sorunu olmayacak, bu sisteme alabileceğim ekran kartı nedir? Bütçe sınırım yok.
Araştırdığımda GTX 1650 Super uygun olacağı yazıyor fakat MSI da stokta bulamadığımdan konu açma gereği duydum.
Başka markalarda GTX 1650 Super fiyat farkı var. Herhangi birini alsam performans da problem olur mu? Nvidia GeForce GTX 1650 Super Fiyatları | En Ucuzu Akakçe
GTX 1650 Ekran kartları Sizin önerileriniz nelerdir başka alternatif ne alabilirim?

Zalman'le 2 series 600W.
MSI H310M Pro-VDH Plus anakart.
GT 740 2 GB ekran kartı.
8 GB RAM.
2 HDD 1 SSD hard disk.
Intel i3-9100F işlemci.

Stokta bulabileceğim, darboğaz sorunu olmayacak, bu sisteme alabileceğim ekran kartı nedir? Bütçe sınırım yok.
Araştırdığımda GTX 1650 Super uygun olacağı yazıyor fakat MSI da stokta bulamadığımdan konu açma gereği duydum.
Başka markalarda GTX 1650 Super fiyat farkı var. Herhangi birini alsam performans da problem olur mu? Nvidia GeForce GTX 1650 Super Fiyatları | En Ucuzu Akakçe
GTX 1650 Ekran kartları Sizin önerileriniz nelerdir başka alternatif ne alabilirim?
O para asla o karta verilmez. 2. El RTX 2060 alabilirsiniz fakat RAM'leri de 8+8 yapmanızı tavsiye ederim.

Hocam sıfır ekran kartı almak biraz paranızı çöpe atmak gibi olur ama illa da sıfır istiyorum diyorsanız RX 6600 alın o halde.

Bir tık darboğaz yapabilir ama şu ankinden kat kat daha iyi performans farkı yaşarsınız.

@rramazankutlu

RX 6500XT veya 1660 Super olabilir. Ama ikisinin de fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum şahsen.
MSI VGA GeForce GTX 1660 Süper Ventus XS OC Ekran Kartı iş görürmü ?

Hocam sıfır ekran kartı almak biraz paranızı çöpe atmak gibi olur ama illa da sıfır istiyorum diyorsanız RX 6600 alın o halde.

Bir tık darboğaz yapabilir ama şu ankinden kat kat daha iyi performans farkı yaşarsınız.
2. el de neye dikkat etmem gerekiyor bilmiyorum. problem yaşayabileceğimi düşünüyorum.

Anlıyorum. O zaman hiç bulaşmayın. O zaman bütçenize bağlı olarak RX 6600 ya da 6600 XT alabilirsiniz. Dediğim gibi biraz darboğaz olabilir ancak çok ciddi bir sorun teşkil etmeyecektir.
@rramazankutlu

RX 6500XT veya 1660 Super olabilir. Ama ikisinin de fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum şahsen.
önerileriniz için teşekkürler

Anlıyorum. O zaman hiç bulaşmayın. O zaman bütçenize bağlı olarak RX 6600 ya da 6600 XT alabilirsiniz. Dediğim gibi biraz darboğaz olabilir ancak çok ciddi bir sorun teşkil etmeyecektir.
6600xt almaya karar verdim, birde 8x2 ram takviyesi yapacağım. İlerleyen zamanda işlemciyi değiştirmek istiyorum. MSI H310M Pro-VDH Plus ve bu ekran kartına uygun hangi işlemciyi alabilirim?

önerileriniz için teşekkürler

6600 almaya karar verdim, birde 8x2 ram takviyesi yapacağım. İlerleyen zamanda işlemciyi değiştirmek istiyorum. MSI H310M Pro-VDH Plus ve bu ekran kartına uygun hangi işlemciyi alabilirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı