Elektronik Intel i5-12400F / ASUS Dual GeForce RTX 3070 19.999 TL!

Bu yeni nesil işlemcilerde neden böyle oldu? 6-7 önce işlemciler çok zorlasan bile 60-65 dereceyi zor geçerdi.

Hocam çektiği elektrikten olabilir. Voltaj düşürünce biraz sıcaklıklar düşüyor. Ben yeni macun değişimi yaptım çift fanlı soğutucu var yine de 70-75derecelere çıkıyor Apex oynarken.

Aynen fiyatı halen güzel. Ben sadece Power'ı 750 yapardım alacak olsam.
Ben 20bin tl olanın siparişini verdim dün, power ı 750 yaptım xpg nin çok güzel ssd si var stoklarda ama 20bin tl lik sisteme değil 11bin tl lik sisteme bu ssd seçeneğini özelleştirmede sunuyorlar :) tabi 11bin tl sistem anakartı pcie 4.0 desteği yok. gülermisin -ağlarmısın durumu yani. ekrankartı da 2 fanlı olan modeliydi arada 400tl farka değermi? bence değer dafa fazla oc yapılmış ve tdp değeri 20 wat daha düşük ve soğutması daha iyi. baştan 3 fanlı modeli koy yani dimi..

Ben 20bin TL olanın siparişini verdim dün, Power'ı 750 yaptım XPG'nin çok güzel SSD'si var stoklarda ama 20bin TL'lik sisteme değil 11bin TL'lik sisteme bu SSD seçeneğini özelleştirmede sunuyorlar :) tabii 11bin TL sistem anakartı PCI-e 4.0 desteği yok. Güler misin -ağlar mısın durumu yani. Ekran kartı da 2 fanlı olan modeliydi arada 400TL farka değer mi? Bence değer dafa fazla OC yapılmış ve TDP değeri 20 wat daha düşük ve soğutması daha iyi. Baştan 3 fanlı modeli koy yani değil mi?

Vallahi haklısın reis de bir şey diyemiyoruz :D

Geri
Yukarı