Elektronik Intel i5-12400F / ASUS Dual GeForce RTX 3070 19.999 TL!

Aynen Intel soğutucu yeterli gelmiyor bende de i5 11500 var stok soğutucu yerine Gametech HD 2.0 kullanıyorum.
Bu yeni nesil işlemcilerde neden böyle oldu? 6-7 önce işlemciler çok zorlasan bile 60-65 dereceyi zor geçerdi.

Bu yeni nesil işlemcilerde neden böyle oldu? 6-7 önce işlemciler çok zorlasan bile 60-65 dereceyi zor geçerdi.

Hocam çektiği elektrikten olabilir. Voltaj düşürünce biraz sıcaklıklar düşüyor. Ben yeni macun değişimi yaptım çift fanlı soğutucu var yine de 70-75derecelere çıkıyor Apex oynarken.

Ekran kartı değişmiş OC versiyonu ve 3 fanlı, ayrıca RAM'ler de Black Ti red olmuş. 500TL fiyat farkı buradan geliyor.

Aynen fiyatı halen güzel. Ben sadece Power'ı 750 yapardım alacak olsam.

Aynen fiyatı halen güzel. Ben sadece Power'ı 750 yapardım alacak olsam.
Ben 20bin tl olanın siparişini verdim dün, power ı 750 yaptım xpg nin çok güzel ssd si var stoklarda ama 20bin tl lik sisteme değil 11bin tl lik sisteme bu ssd seçeneğini özelleştirmede sunuyorlar tabi 11bin tl sistem anakartı pcie 4.0 desteği yok. gülermisin -ağlarmısın durumu yani. ekrankartı da 2 fanlı olan modeliydi arada 400tl farka değermi? bence değer dafa fazla oc yapılmış ve tdp değeri 20 wat daha düşük ve soğutması daha iyi. baştan 3 fanlı modeli koy yani dimi..

Vallahi haklısın reis de bir şey diyemiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…