Intel i5 13400 için anakart ve soğutucu önerisi

regedya

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar GTX 1660S ekran kartım ile oynadığım oyunlarda Ryzen'den verim alamamaya başladığımdan işlemcide değişikliğe gittim ve Intel i5 13400 almaya karar verdim lakin yanına alacağım anakart ve soğutucuda kararsızım. Soğutucu için kabul edilebilir en düşük pencereden almak istiyorum ileride ekran kartı değiştirirsem onu da yükseltmem gerekeceğini düşündüğümden. Anakart için ise ileriye dönük iyi önerileriniz varsa bekliyorum.

Anakart için Max 2.500 soğutucu için 750 verebilirim.

Hocam anakart bios update gerektirebilir.

Hocam anakart bios update gerektirebilir.
Hocam gigabyte arayüzünden hiç hoşlanmıyorum başka öneriniz var mı onun dışında acaba?

Arkadaşlar GTX 1660S ekran kartım ile oynadığım oyunlarda Ryzen'den verim alamamaya başladığımdan işlemcide değişikliğe gittim ve Intel i5 13400 almaya karar verdim lakin yanına alacağım anakart ve soğutucuda kararsızım. Soğutucu için kabul edilebilir en düşük pencereden almak istiyorum ileride ekran kartı değiştirirsem onu da yükseltmem gerekeceğini düşündüğümden. Anakart için ise ileriye dönük iyi önerileriniz varsa bekliyorum.

https://www.amazon.com.tr/dp/B09RMQ...epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=10 Anakart biraz aşıyor ama. https://www.hepsiburada.com/performax-gaming-perfan-120-h-hava-cpu-sogutucu-pm-HBC00000RXUFE

Hocam eğer çok ağır işler yapmazsanız bence yeter.Ama diğerlerinin de fikrini alsanız yeter.

Ayrıca troy fan değil , eğer tray diyorsanız tray kutusuz fansız demek.Yok eğer kutunun içinden çıkanı diyorsanız onun adı stok fan diye geçiyor.

Hocam bende B450M-Dragon anakart var gayet memnunum

13400 ile F arasında 500 TL civarı fiyat farkı var. Sizin zaten dahili grafik kartı ile işiniz yok ekran kartınız var. Kalan 500 TL anakarta yatırılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı