Intel i5 3340 R9 380 Sistem Düşük FPS Sorunu

Mahanaxar

Hectopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Merhabalar. İlk kez CS:GO yüklediğimde en yüksek ayarlarda 270 FPS rahat alıyordum. Fakat son günlerde iyice düşmeye başladı. Normal-düşük ayarlarda 180 FPS alıyorum. Ayrıca 768p kullanıyorum. Bu durum benim canımı sıkıyor çünkü arkadaşım ile rekabetteyiz ve o GTX 960 ile 1080P'de en yüksek ayarlarda 300'ü zorluyor.

Sistemin tamamı:
  • Ekran Kartı: Sapphire R9 380 2G
  • İşlemci: Intel i5 3340
  • RAM: Kingston 8 GB DDR3 1333 MHz
  • Anakart: Gigabyte H61M soket
  • PSU: FSP 800W +80 Sertifikasız
  • AMD driverlar güncel.
  • Windows 7 64 bit.
upload_2016-9-6_23-22-48.png

CPU-Z değerleri.

Sorunuma çare bulursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunda birçok etken olabilir. Antivirüs programından 1 windows güncellemesine kadar. Arkaplanda otomatik açılan Skype-Teamviewer, google güncellemeleri, adobe güncellemeleri, sistemde antivirüs yoksa bulaşan wormlar, Antivirüs varsa "istenmeyen türden olabilecek uygulamalar"ı algılamanın etkinleştirilmesine varana kadar etkili olabilir. Bunu biraz da kendiniz arayıp bulmalısınız. Veya en kesin çözüm temiz bir format :)

Monitörün 60 hz'tir. En fazla 60 fps görebilirsin demek bu. Ne gerek var 60'dan fazla fps'e öyleyse. İllede daha fazla fps istiyorum diyorsan. @H.Hüseyin arkadaşında dediği gibi format en kesin çözüm olacaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı