Intel i5 3340 R9 380X Sistem Toplama

MatraxPat

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, arkadaşlar. Bu sistemle hangi oyunları oynarım? Kaç 'FPS' alırım? Ve bu arada R9 380X fiyata dikkat. :)
upload_2016-5-7_14-22-9.png

Son düzenleyen: Moderatör:
O R9 380x değil dostum. Hayal kırıklığı gibi olmasın ama. Beni de iki saniye Hassstıroloji tribine soktun :D Ama R9 380 miş :)
Soruna gelince, bu sistemden bi hayır gelmez sana :) R9 380 sayesinde 50 FPS yi görürsün ama o da darboğaza takılır, işlemci zayıf. Bütçeni söyle biz toplayalım.

İşlemci darboğazı kesinlikle söz konusu değil. İ5 3340 işlemcisi oldukça güçlü bir işlemcidir, bu işlemciye zayıf demek hakaret olur. Sistemindeki ekran kartı da R9 380X değil, R9 380'dir. Oradaki fiyatta KDV'siz fiyattır.
Öncellikle, yardımından ötürü teşekkürler.
Fakat 380x 380x diye yazılmıyor 380 Dula X oldarak yazılıyor iyi forumlar dilerim.

O R9 380x değil dostum. Hayal kırıklığı gibi olmasın ama. Beni de iki saniye Hassstıroloji tribine soktun :D Ama R9 380 miş :)
Soruna gelince, bu sistemden bi hayır gelmez sana :) R9 380 sayesinde 50 FPS yi görürsün ama o da darboğaza takılır, işlemci zayıf. Bütçeni söyle biz toplayalım.
Bütçe; Maximun 1600 işlemci soketi:1155
psu 300wat

Harddisk SSD mevcut
kasa mevcut
ana kart mevcut
gerekenler;
-işlemci 1155 pin
-ekran kartı
-psu (güç kaynağı)

@MatraxPat Dual X, Sapphire markasının soğutmasının adı, o kart R9 380'dir.
Bir bilgi öğrenmiş oldum.
Teşekkürler.

İşlemci darboğazı kesinlikle söz konusu değil. İ5 3340 işlemcisi oldukça güçlü bir işlemci dir, bu işlemciye zayıf demek hakaret olur. Sistemindeki ekran kartı da R9 380X değil, R9 380'dir. Oradaki fiyatta KDV'siz fiyattır.
Dar boğaz yapmadığından emin misiniz ?
Arkadaşla aynı hem fikirde değilsiniz bir kesin cevap verebilirmisin
Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı