Intel i5 3470 ve AMD HD8350 Tabanlı Sistem Kaç TL Eder?

allaturca

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bende CASPER'ın şu sistemi var:
  • İntel core i5 3470 işlemci
  • 4GB 1333 MHZ ram
  • H61 H2-MV Anakart
  • AMD HD8350 ekran kartı
  • 250W PSU
  • 500 GB sata
  • DVD sürücü

Ben 1.5 yıl önce bu sistemi almıştım. Eğer ekran kartı alacağım bir sorun olursa satacak olsam bilgisayarcılara ne kadara uygun gider?

Parçalar gayet iyi sadece PSU'nun verdiği güç ve ekran kartı kötü. Onun dışında bence güzel bir sistem. İkinci el olduğu için şuan pek net fiyat veremem. En iyisi düzgünce bu konulardan anlayan tanıdığınıza sormanız yada Sosyal'de anlayanlardan yardım beklemeniz lazım.

Klasik Casper tuzağı işlemciye abanıp kasaya başka bişey koymuyor. 2. elde çok para vereceklerini sanmam. İşlemciniz hala iş görecek düzeyde. Eğer bütçeniz varsa psu,ekran kartı ve RAM almalısınız. (Kasanın içine bakar mısınız tek slot mu çift slot mu diye?)

@Silinen üye sakın satma. Ekran kartı ve power için ne kadar bütçe ayırabilirsin onu yaz. sana ekran kartı önerelim. Bide tabi 4gb bellek takviyesi yapacaksın.
İşlemcin gayet güzel titan X te bile darboğaz yapmaz. En azından ben öyle düşünüyorum :)
i54460 in dedesi senin işlemci :)

R9 270X in kasaya sığmama ihtimali var. Onun yerine GTX 750ti nasıl olur? PSU ile ekran kartını alınca PC'm bayağı iyi olur değil mi?

750 ti biraz daha zayif 270 ve 270x e gore ama gayet guzel kart. 1080 p de gtav i high ayarlarda 30 fps civarinda oynayabilirsin. 750ti alacaksan guc kaynagini 400 watt 80+ a dusurup tasarruf edebilirsin. 750ti in performas testlerine technopat youtube kanalindan ulasabilirsin.

Kolay gelsin.

750 ti biraz daha zayif 270 ve 270x e gore ama gayet guzel kart. 1080 p de gtav i high ayarlarda 30 fps civarinda oynayabilirsin. 750ti alacaksan guc kaynagini 400 watt 80+ a dusurup tasarruf edebilirsin. 750ti in performas testlerine technopat youtube kanalindan ulasabilirsin.

Kolay gelsin.
Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı