İntel İ5 4460, GTX 960 Sistem toplama yorumlarınız

hakan45

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem topladım son olarak onayınıza ihtiyacım var. Hayırlısıyla yarın siparişini vermeyi düşünüyorum. Bütün parçalar birbiriyle uyumlu çalışır mı acaba? Uyumsuzluk yapacak parça var ise belirtirseniz sevinirim. Güç kaynağı yeter mi acaba?

1.png

Aynı RAM'den elimde bir adet mevcuttur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet guzel hayirli olsun. Aklimdaki sistem diyebiliriz. Sadece fiyat dusurmek icin Eksen'den toplayabilirsin.

Gayet guzel hayirli olsun. Aklimdaki sistem diyebiliriz. Sadece fiyat dusurmek icin Eksen'den toplayabilirsin.
Teşekkürler. Evet Eksen'den hesapladım 100 lira daha ucuza denk geliyor ama güvenirlik, garanti ve ürünlerin teslim süreleri hakkında bilgim yok. Bilginiz varsa paylaşırsanız benimle sevinirim.

@hakan45 Ya iste bu SSD'ye hep giris seviye diyorlar. Okuma yazma hizlari dusuk oldugundan, ama ben sonucta bir yarisa sokmayacagim bu SSD'yi. Pc'nin genel isleyis hizi acilis hizi oyun yukleme sureleri gayet guzel bence. Birde en cok satan urun problem yasayan olsa inan bu kadar satilmaz. Gonul rahatligi ile kullanabilirsin.

@emrenet Peki teşekkürler. Eksen bilgisayar güvenirlik, garanti ve ürünlerin teslim süreleri hakkında bilgim yok. Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı