Intel i5 4590 GTX 750 Ti Sistem GTA V İçin Yeterli mi?

asedod123

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sistemim GTA V'te hangi ayarlarda kaç FPS verir? Kaldırırsa almayı düşünüyorum oyunu.
  • 8 GB RAM
  • Intel Core i5 4590 3.30 GHz
  • ASUS Strix OC GTX 750 Ti Ekran Kartı 2 GB GDDR5
Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sana da.
Rahat kaldırır.
Ben kendi makinemde ölçekleme %100 ve ayarlar en yüksekteyken 1920x1080'de avaraj 50-60 genel olarak 60 FPS alıyorum. Şehir içinde 40-45'e düşüyor. O işlemciyle FPS daha yüksek olacaktır.
MSI tavsiye ederim kartı.

Grand Theft Auto V System Requirements | Can I Run GTA 5 PC requirements

Advanced Options'ı ve MSAA'ı kapatıp Grass Quality, Population Density gibi birkaç ayarda ufak kısmalar yaparsanız High/Ultra ayarlar arasında (daha çok High) 1080p çözünürlükte sabit 60 FPS alacağınızı düşünüyorum.

Ayrıca GTX 750ti'ın MSI Gaming modeliye Asus Strix modeli arasında performans farkı çok ama çok azdır.

Gta 5 esprilerinden dolayı gözünüz korkmasın :) Yüksek ayarlarda 60fps çok rahat alırsınız. Ve ekran kartlarında markalar arası fps farkı neredeyse hiç yoktur. Biri bi sahnede 51 verirken diğeri 50 verir. 50 veren başka bi sahnede 51 verip diğeri 50 verir durum eşitlenmiş olur kısaca.

Teşekkür Ederim Düşünceleriniz İçin Oyunu Yükledim Ve Bir Benchmark Testi Yaptım Yüksek Ayarlarda 70'den Aşşağı FPS inmedi Hatta Ortalama FPS 80 - 90 Diyebilirim Açıkcası Akıcı Bi Şekilde Oynuyorum :)

şey benim sistemimde bu GTA V te kasarmı
işlemci : amd phenom ii x6 1090t
ekran kartı: amd r9 380 4gb
ram: 12gb ddr3
GTA V te hangi ayarlarda oyun akıcı oynanır ve en yüksek ayarlarda oynamak için heangi bileşeni değiştirmem gerekiyor

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı