Intel i5 4590 ve AMD Radeon R5 220 düşük performans sorunu

Tolgative Man

Centipat
Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle sistem bilgilerimi vermek yerine babamın yaptığı hata olan Casper toplama bilgisayar almasını söyleyeyim. Sonrasında Intel i5 4590 3.30GHz ve AMD Radeon R5 220 ekran kartı bulunuyor. Bunun gibi bir işlemcinin yanına berbat bir ekran kartı olduğunun farkındayım. 4 GB RAM var. Ben bu sistem ile LOL'de en düşük ayarlarda 80 FPS falan alabiliyorum ve bu durumdan çok rahatsızım. Madem ekran kartım kötü ben de onboard kullanırım dedim fakat bu seferde HD Graphics 4600 olmasına rağmen oyundan düşük-orta ayarlarda 60 FPS alamıyorum bile. Ayrıca oyunu tam ekran yaptığım zaman oyunun ekranında belli belirsiz şeyler görünüyor ve FPS 30'lara kadar düşer durumda oluyor. Şu anlık bütcem yok, bu sistemle devam etmeliyim. LOL-MC tarzı oyunlar oynuyorum sadece ama buna rağmen sistemimden çok rahatısızım ne yapmalıyım acil yardım edin lütfen.

Çözüm
Sürücüleri güncel tut, düzgün bir antivirüs yükle, termal macun gibi bakımlarını yap vs. Tabii en iyi çözüm donanım yükseltmektir.
Sürücüleri güncel tut, düzgün bir antivirüs yükle, termal macun gibi bakımlarını yap vs. Tabii en iyi çözüm donanım yükseltmektir.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı