Intel i5 6200U GeForce 930M Intel HD Graphics Sistem macOS Uyumu

Typhon

Hectopat
Daha fazla  
Laptop özelliklerim bu. Windows'tan cidden bıkmaya başladım. Aslında ben Ubuntu kullanıcısıyım fakat yapmam gereken işleri (After Effects - Vegas Pro, Photoshop, Source Film Maker, CS:GO Movie Recording) sadece Windows'ta yapabiliyorum. Artık çok cıvık gelmeye başladı işletim sistemi. Mac'e geçmek istiyorum. Uyumlu mu? İnternette GeForce Mac desteklemiyor yazıyordu. (Öyle görmüştüm.)

Intel HD Graphics 520 ve sanırsam ekran kartım çok kötü. Kullanamayacağım anlamına mı geliyor bu?
8 GB RAM ilave edildi. Wi-Fi kartım Qualcomm AR956X destekliyor mu? Desteklemiyor galiba :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazına El Capitan kurulumu deneyebilirsin.
Cihazın Optimus ise GEFORCE 930M kullanamazsın. HD520 entegre grafik kartını kullanabilirsin. Ekran kartın kötü değil ancak Grafik işlemci gereken uygulamalarda yetersiz kalabilir.
Qualcomm AR956X Wi-Fi kartı OS X tarafından desteklenmiyor. Bunun için bir çözüm yok.
İmzamda kurulum için gerekli link mevcut.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı