Intel i5 6500 GTX 970 Sistem GTA 5 Donma Sorunu

Numbness

Kilopat
Arkadaşlar GTA 5'te bilgisayarım donuyor ve hiçbir şeye tepki vermiyor. Ve aynı zamanda da mouse hareket etmiyor ve bunun sebebini öğrendim ama sorunu çözemedim. Sebebi anakarttan dolayı. BIOS güncellemesi yapınca düzelir dediler. Her şey güncel bir şekilde ve yine oluyor. Daha ne yapmam gerekiyor peki? Çok sinir bozucu bir durum.

Sistemim ise;
  • Intel i5 6500
  • GTX 970
  • Asus B150M PRO Gaming
  • 16 GB RAM
  • Thermaltake 600W 80plus güç kaynağı.

Ve hatta ASUS anakartının içinde verilen CD'yi de bilgisayara taktım ve oradan da birkaç güncelleme yaptım ama yine düzelmedi.

Arkadaşlar şimdi fark ettim oyunu açtığım esnada kasadan "zzzz" diye bir ses geliyor. Oyunu alta aldığım zaman veya kapattığım zaman ses anında kesiliyor. Bu arıza sebebi mi yoksa normal bir şey mi :D

Koskoca forum ama yaa !!!

Arkadaşlar GTA 5'te bilgisayarım donuyor ve hiçbir şeye tepki vermiyor. Ve aynı zamanda da mouse hareket etmiyor ve bunun sebebini öğrendim ama sorunu çözemedim. Sebebi anakarttan dolayı. BIOS güncellemesi yapınca düzelir dediler. Her şey güncel bir şekilde ve yine oluyor. Daha ne yapmam gerekiyor peki? Çok sinir bozucu bir durum.

Sistemim ise;
  • Intel i5 6500
  • GTX 970
  • Asus B150M PRO Gaming
  • 16 GB RAM
  • Thermaltake 600W 80plus güç kaynağı.

Ve hatta ASUS anakartının içinde verilen CD'yi de bilgisayara taktım ve oradan da birkaç güncelleme yaptım ama yine düzelmedi.

Arkadaşlar şimdi fark ettim oyunu açtığım esnada kasadan "zzzz" diye bir ses geliyor. Oyunu alta aldığım zaman veya kapattığım zaman ses anında kesiliyor. Bu arıza sebebi mi yoksa normal bir şey mi :D

Koskoca forum ama yaa !!!

O cızırtının sebebi Coil Whine olabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı