Intel i5 6500 ve R9 380X Tabanlı Sistem

alicangüney

Hectopat
Daha fazla  
Herkeze merhaba arkadaşlar 1-2 aya sistem toplamayı düşünüyorum. Kendimce bir sistem ayarladım sizce nasıldır? (HDD var)
5882.png

Bir amd kullanıcısı olarak Gtx 960 4gb Öneriyorum. Ssd windowstan sonra ortalama 100gb kalıyor bi gta 5 yükledin desek kaldı 40gb. Bütçe biraz esnekse 240-250gb ssdler daha iyi olacaktır. Onun dışında bir sıkıntı yok.

Bir amd kullanıcısı olarak Gtx 960 4gb Öneriyorum. Ssd windowstan sonra ortalama 100gb kalıyor bi gta 5 yükledin desek kaldı 40gb. Bütçe biraz esnekse 240-250gb ssdler daha iyi olacaktır. Onun dışında bir sıkıntı yok.
Bence ekran kartında sıkıntı yok. Gtx 960'ı rahatça geride bırakıyor ve aralarında uçurum gibi fiyat farkı yok. Eğer ısınma vb. derseniz kasanın 5 tane fanı var ve ekran kartının soğutmasının çok iyi olduğunu söylediler. Tabii bu biraz şans işi. Onun dışında 2 tb hdd var zaten ssd'yi 250 gb yapmak bence israf olacaktır. Sizce onun dışında sistem nasıl?

Bence ekran kartında sıkıntı yok. Gtx 960'ı rahatça geride bırakıyor ve aralarında uçurum gibi fiyat farkı yok. Eğer ısınma vb. derseniz kasanın 5 tane fanı var ve ekran kartının soğutmasının çok iyi olduğunu söylediler. Tabii bu biraz şans işi. Onun dışında 2 tb hdd var zaten ssd'yi 250 gb yapmak bence israf olacaktır. Sizce onun dışında sistem nasıl?
Ssd size göre yeterliyse sıkıntı yok. Hayırlı olsun.

R9 380X'e tercihen mi GTX 960 öneriyorsunuz yoksa AMD'nin başka bir serisine tercihen mi? Elinizdeki kart nedir merakımdan soruyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı