Intel i5 6600 Sistem Windows 64 Bit Kurulmama Sorunu

aknglms

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben 1 ay önce bilgisayar aldım ve sadece 32 Bit kurabildim. Çünkü 64 Bit 1 ton ISO dosyası yüklememe rağmen hiçbiri boot olmadı. Her şeyi doğru yaptıgıma eminim. BIOS falan da güncel ama USB'den boot ederken donuyor, kuruluma geçmiyor. Intel i5 6600 Skylake işlemci, MSI B150M Gaming M3 anakart, 16 GB HyperX Fury RAM var ama 64 Bit'i kuramadım. Sebebi ne olabilir? Çok fazla ISO dosyası denedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben 1 ay önce bilgisayar aldım ve sadece 32 Bit kurabildim. Çünkü 64 Bit 1 ton ISO dosyası yüklememe rağmen hiçbiri boot olmadı. Her şeyi doğru yaptıgıma eminim. BIOS falan da güncel ama USB'den boot ederken donuyor, kuruluma geçmiyor. Intel i5 6600 Skylake işlemci, MSI B150M Gaming M3 anakart, 16 GB HyperX Fury RAM var ama 64 Bit'i kuramadım. Sebebi ne olabilir? Çok fazla ISO dosyası denedim.
Selamlar,

Sorunu söylemek için ilkönce sizin ne yaptığınızı bilmemiz gerek ki sorunu yada yanlışı nerede yapıyorsunuz bilelim. Windows u bu adresten indirip araca usb yaz derseniz uygun vaziyette yazar.

Windows 10

Sorun olmadan kaç pc kurduğumu hatırlamıyorum. Muhtemelen bir şey de yanlışlık yapıyorsunuz.

Kolay Gelsin..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı