Çözüldü Intel i5 7500 sürücü güncelleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ulas Cavusoglu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Dün işlemci kullanımı %100 olunca sürücüleri kontrol ettim ve formattan sonra Windows 10'un 2009 dan kalma Intel sürücüleri kurduğunu gördüm (sürücü özelliklerinde sürüm 2009 yılına ait gözüküyor). Güncel halini nasıl indirebilirim?

Intel sitesinden kendimce denedim fakat indirdiğim sürücü dosyasına rağmen Windows 2009 sürücüsünün en iyisi olduğu uyarısını verip güncellemedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı işlemci bendede var. Benim anakart MSİ olduğundan ben Live Update yüklüyorum en yeni sürücüleri bulup indiriyor chipsetide ordan yükledim. İntelin sitesinde 10.1.1.44 sürümü varken bu programda 10.1.1.45 yeni sürümü vardı. Bu arada bendede 2009 yazır acaba bende mi bir yanlışlık yapıyorum ? :D

Aynı işlemci bendede var. Benim anakart MSİ olduğundan ben Live Update yüklüyorum en yeni sürücüleri bulup indiriyor chipsetide ordan yükledim. İntelin sitesinde 10.1.1.44 sürümü varken bu programda 10.1.1.45 yeni sürümü vardı. Bu arada bendede 2009 yazır acaba bende mi bir yanlışlık yapıyorum ? :D
İşlemcinin sürücü tarihine bakmanın manası yok. Onun güncellemesi olmaz sadece Chipset ve benzeri sürücüleri güncelleyebilirsiniz. İşlemcinin sürücüsünü Windows kendisi yüklüyor zaten siz müdahale edemezsiniz.

Merhaba. Dün işlemci kullanımı %100 olunca sürücüleri kontrol ettim ve formattan sonra Windows 10'un 2009 dan kalma Intel sürücüleri kurduğunu gördüm (sürücü özelliklerinde sürüm 2009 yılına ait gözüküyor). Güncel halini nasıl indirebilirim?

Intel sitesinden kendimce denedim fakat indirdiğim sürücü dosyasına rağmen Windows 2009 sürücüsünün en iyisi olduğu uyarısını verip güncellemedi.
Intel ile ilgili sürücüleri güncellemek için Intel support and driver assistant programını indirip yönergeleri uygulayın ; Download Intel® Driver & Support Assistant

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı