Intel i5-9400 İşlemci Fanı Önerisi

Cok sesli calisiyo ve tirnagi kirildigi icin islemciye tam oturmuyo önerin varmi
Kasanda yeterli havalandırma yoktur. Daha geçen hafta arkadaşımın sistemini montajlayıp test yaptım. 9400F ve RX580. CSGO sıcaklık 55-65 arası boşta 30-35. Gayet normal değerler. Arkadaşın dediği hız düşürme ancak 85'den sonra olabilir. Fan önerim yok ya stok soğutucu ya da sıvı soğutucu kullanırdim. 6700K ile bile stok fan kullanıyorum 75'i geçtiğini görmedim.

Kasanda yeterli havalandırma yoktur. Daha geçen hafta arkadaşımın sistemini montajlayıp test yaptım. 9400F ve RX580. CS:GO sıcaklık 55-65 arası boşta 30-35. gayet normal değerler. Arkadaşın dediği hız düşürme ancak 85'den sonra olabilir. Fan önerim yok ya stok soğutucu ya da sıvı soğutucu kullanırdim. 6700K ile bile stok fan kullanıyorum 75'i geçtiğini görmedim.
Tamam, bir tane öner.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanda yeterli havalandırma yoktur. Daha geçen hafta arkadaşımın sistemini montajlayıp test yaptım. 9400F ve RX580. CSGO sıcaklık 55-65 arası boşta 30-35. Gayet normal değerler. Arkadaşın dediği hız düşürme ancak 85'den sonra olabilir. Fan önerim yok ya stok soğutucu ya da sıvı soğutucu kullanırım. 6700K ile bile stok fan kullanıyorum 75'i geçtiğini görmedim.
CS:GO sistemi çok fazla yormuyor. Stok fan ile ben de bu değerleri alıyordum. Hatta RDR2'de bile böyle ama iş ac origins, far cry new dawn gibi oyunlarda değişiyor. :D
Tm bi tane öner
Kardeşim 50 liraya ne önerisi bekliyorsun, eli yüzü düzgün fanlar 100'den başlıyor. 50'ye sadece stok fan ya da ona benzer bir şey alırsın.

CS:GO sistemi çok fazla yormuyor. Stok fan ile ben de bu değerleri alıyordum. Hatta RDR2'de bile böyle ama iş ac origins, far cry new dawn gibi oyunlarda değişiyor. :D

Kardeşim 50 liraya ne önerisi bekliyorsun, eli yüzü düzgün fanlar 100'den başlıyor. 50'ye sadece stok fan ya da ona benzer bir şey alırsın.
1024x768 CSGO'dan daha fazla işlemciyi zorlayacak oyun olduğunu sanmıyorum. Keşke benchmarktan baksaydım sıcaklıklara. Sadece CSGO oynuyoruz diye ona baktım tek.

Aynı işlemciyi bende kullanıyorum normal olarak oyunda artık fan deviri fulleniyor neyse kulaklık takıyorsunda rahatsız edici bir sesi var stok fanın çok ötüyor hangi fana karar verdiniz?

Geri
Yukarı