Intel i5 9600K ve RX 5700XT bilgisayar toplama

Kaan tünel

Hectopat
* Intel i5 9600K 1700TL N11
*ASUS ROG STRIX Z390-H 1500TL Hepsiburada
*Phanteks evolv X 1400TL. QP Gaming
*AMD RX 5700XT 3500TL
*Adata XPG spectrix D80 8 GB 3000MHz 2tane 800TL Hepsiburada
*Intel 660P 1TB 1800MB-1800MB/s 700 TL. Trendyol
* FSP Hydro 600 600W 80+ Bronze 360TL Hepsiburada
* Xigmatek aurora 240 700TL Vatan Computer
*Phanteks dikey ekran kartı kablosu outlet 200TL. QP Gaming

Kafamdaki sistem bu ama birkaç hatam vardır tabii ki. Bu kasayı seçme sebebim tamamen görüntüsü ve fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Öneriniz sizce hatası var mıdır, varsa nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Review videoları yavaş yavaş gelmeye başladı açık ara en beğenilen model nitro aradaki fiyat farkına değer ben pulse alacaktım şimdi nitroyu bekliyorum zaten bu amd yi beklemekle geçiyor ömrümüz.

Asus tuf vs gigbayte vs Sapphire nitro ;aralarında yaklaşık 100 lira var. Hangisi alınmalı? Sizce amazondan red devil almalıyım sizce?
Review videoları yavaş yavaş gelmeye başladı açık ara en beğenilen model nitro aradaki fiyat farkına değer ben pulse alacaktım şimdi nitroyu bekliyorum zaten bu amd yi beklemekle geçiyor ömrümüz.
Teknobiyotik'de 23 Eylül'de satışa çıkacak sanırım.

amazon.com ile Amerika'dan ekran kartı ve işlemci ikinci el getirtsem kendi kutusunda değil herhangi bir koli içerisinde (ikinci el olduğu sebebiyle) gümrük vergisine takılır mı?

Referans kart için 3500 çok fazla Teknobiyotik o paraya 23 eylülde gelmek üzere nitro satıyor.
Bütçesyi artırıp Asus Rog Strix serisini almayı planlıyorum
amazon.com ile Amerika'dan ekran kartı ve işlemci ikinci el getirtsem kendi kutusunda değil herhangi bir koli içerisinde (ikinci el olduğu sebebiyle) gümrük vergisine takılır mı?
Yeni yürürlüğe göre ülke dışından 1 dolara bile eşya getirtsen vergi yiyorsun
Bu fiyata daha iyi soğutma bulursun. Xigmatek'e girme hiç. ML240L

660p serisi sıkıntılı. Adata S11 Pro
Ve bir de kasa var tabi. Kasayı düşürüp harddisk ekleyebilir ya da 1 TB kaliteli bir SSD alabilirsin. Kasa olarak Cooler Master MB520 veya MB511 öneririm.
Kasa çok hoşuma gittiği için değiştirmeyi düşünmüyorum ama önerdiniz ssd yi araştırcam

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı