Intel i7 2600k sisteme GTX 1050 vs GTX 1050 TI

delikelli

Hectopat
Daha fazla  
GTX 1050 ya da 1050 TI ekran kartı almayı düşünüyorum. Kasa: Cooler Master, anakart: Asus P8Z77-V LE plus, işlemci: Intel i7 2600k 3,4 Ghz. Bilgisayarı ilk topladığımdan beri Intel HD Graphics ile idare ediyorum ama artık ekran kartı alma zamanı geldi. Sizce bu sistemimle problem yaşar mıyım? çok büyük beklentim yok, boş zamanlarda iyi kötü güncel oyunları çalıştırsın yeter. Birde bütçeme uygun 550-700 TL arası bahsettiğim chipsette ekran kartı modeli önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU modeli nedir acaba? Ayrıca GTX 1050Tİ modeli işlemciniz ile darboğaz yapmaz. Anakartınızın da bir sıkıntı çıkartacağını zannetmiyorum. Fakat PSU modeli ve kaç W verdiğini söylerseniz daha iyi olur.

Kusura bakmayın, ilk defa buradan konu açıyorum ve hatalarımdan dolayı ceza yedim. PSU modelim : Cooler Master RS-500-PCAP-I3 ve WATT gücü 500W. GTX 1050 Tİ'dan ziyade GTX 1050 chipset modeli sanki daha uygun gibi geldi bana.

Kusura bakmayın, ilk defa buradan konu açıyorum ve hatalarımdan dolayı ceza yedim. PSU modelim : Cooler Master RS-500-PCAP-I3 ve WATT gücü 500W. GTX 1050 Tİ'dan ziyade GTX 1050 chipset modeli sanki daha uygun gibi geldi bana.
Paran varsa Ti modelinin 4GB versiyonunu oneririm. Daha düşük bütçeyle toplayacaksan 1050de fiyatını hak eden bir kart. İşlemci ve PSU her türlü destekler iki kartı da çünkü ikisininde güç tüketimi 75W ve PCI 16 dan alıyorlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı