GTX 1050 Ti Sisteme i7 2600K Eklemek

deltaX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an elimde ekran kartı ve RAM var işlemci darboğaz yaptıgından ötürü değiştirmek zorunda kalıyorum. Yeni parça olarak işlemci ve anakart alacağım, bu parçalarla beraber bir uyuşmazlık yaşanır mı herhangi bir darboğaz vesayre olur mu? Yardımlarınızı bekliyorum.
Ekran Kartı;Nvidia GeForce GTX 1050Ti
İşlemci; i7 2600k
Anakart; H81M-P33
RAM; 4+4+4+4 1633 MHz.

Bu sistemde herhangi bir uyuşmazlık, darboğaz gibi sıkıntılar oluşur mu ve ilaven işlemciye O.C yapmayacağım iyi FPS alır mıyım PUBG vs.?
Bu arada RAM'larım dörtlü dörtlü bunlar bu anakarta sığar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1) 4x4 RAM kullanmak istiyorsunuz ama anakart maksimum 2 slot RAM destekliyor.

2) RAM'ler 1600Mhz ise hız düşürecekler çünkü işlemci en fazla 1333Mhz destekliyor.

3) Anakart 1150 soket işlemci 1155.

Kısacası parçaların hiçbiri birbiriyle uyuşmuyor.

Arkadaşlar şu an elimde ekran kartı ve RAM var işlemci darboğaz yaptıgından ötürü değiştirmek zorunda kalıyorum. Yeni parça olarak işlemci ve anakart alacağım, bu parçalarla beraber bir uyuşmazlık yaşanır mı herhangi bir darboğaz vesayre olur mu? Yardımlarınızı bekliyorum.
Ekran Kartı;Nvidia GeForce GTX 1050Ti
İşlemci; i7 2600k
Anakart; H81M-P33
RAM; 4+4+4+4 1633 MHz.

Bu sistemde herhangi bir uyuşmazlık, darboğaz gibi sıkıntılar oluşur mu ve ilaven işlemciye O.C yapmayacağım iyi FPS alır mıyım PUBG vs.?
Bu arada RAM'larım dörtlü dörtlü bunlar bu anakarta sığar mı?

Anakart ile işlemci uyumsuz. Belirttiğiniz anakarta 4.nesil işlemcileri takabilirsiniz.
Örneğin İ7 4770K.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı