Satılık Intel i7-3770 MSI GTX 1060 3GB Sistem

qrexory

Decapat
  • anakart: Asus P8H61/UBS3 R2.0
  • ekran kartı: MSI GTX1060 3GB mini ITX.
  • işlemci: Intel i7-3770 3.9 GHz.
  • RAM: Corsair 8 GB 1600MHz.
  • Power: Thermaltake Litepower black Edition 500W.
  • SSD: 128 GB SanDisk SSD.
Herhangi bir sorunu sıkıntısı yok, stabil çalışan sistem, 1080P de piyasadaki oyunların tamamını rahatlıkla üst düzey oynatır.

Ispartada elden teslim tercih.

Fiyat: 2100 TL

İrtibat: 0542 340 9922.

Fiyatta konuşuruz yazmaktan çekinmeyin.

Son düzenleme:
Parça satışı varsa ekran kartının fiyatı nedir?
Diğer parçaları satmadan kartı tek başına satamam hocam. Kart hızlıca satılıyor zaten, pc'yi yenileyeceğim için satıyorum sistemi.
Parça satışı varsa ekran kartının fiyatı nedir?
Başka bir ilanda anakart ve işlemciyi soran bir arkadaş vardı eğer o arkadaşla anlaşırsam foruma konu açarım ekran kartı için ve buradan tekrar sana yazarım hocam.

Diğer parçaları satmadan kartı tek başına satamam hocam. Kart hızlıca satılıyor zaten, pc'yi yenileyeceğim için satıyorum sistemi.

Başka bir ilanda anakart ve işlemciyi soran bir arkadaş vardı eğer o arkadaşla anlaşırsam foruma konu açarım ekran kartı için ve buradan tekrar sana yazarım hocam.

Biraz tuzlu geldi. Sizi asla suçlayamam. Mal sizin, istediğiniz de makbuldür. Bana tuzlu.

Biraz tuzlu geldi. Sizi asla suçlayamam. Mal sizin, istediğiniz de makbuldür. Bana tuzlu.
Sizin düşündüğünüz bir fiyat var mıydı? Makulse düşünebilirim. Bende yeni sistem alıcam ve dolar bu kadar yüksek olduğu için bende birazcık fiyatı dengelemeye çalışıyorum yanlış anlamayın kesinlikle.

Sizin düşündüğünüz bir fiyat var mıydı? Makulse düşünebilirim. Bende yeni sistem alıcam ve dolar bu kadar yüksek olduğu için bende birazcık fiyatı dengelemeye çalışıyorum yanlış anlamayın kesinlikle.
Elimde RAM mevcut.
H61 ya da H81 anakart + işlemci lazım.
3770 bütçemi aşıyor.
Ben 2500, 3470,3570 gibi bir şey düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı