Intel i7 4770 Satılık 1 Aylık Bilgisayar

• Konuyu başlatan zoor72
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 6B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu tavrınız hiç hoş değil. Biz size fiyatın yüksek olduğunu, bu fiyata zor satacağınızı söylemeye çalışıyoruz. Yine de siz bilirsiniz. Hayırlı satışlar. :)

Bu tavrınız hiç hoş değil. Biz size fiyatın yüksek olduğunu, bu fiyata zor satacağınızı söylemeye çalışıyoruz. Yine de siz bilirsiniz. Hayırlı satışlar. :)

Ben Mercedes satıyorum sen kalkmış bana Fiat ı daha ucuza alırım diyorsun. Al o zaman kardeşim. Bu sistem herkesin tercih edeceği parçalardan oluşmuyor olabilir ama pahalı falan değil. Tercih meselesi daha 40 günlük bir sistem aynı görüşte olan biri farsa alır yoksa satılmaz kalır. Boş yorum yapmasın hiç kimse.

Sisteminiz güzel ama bu sitede oyun sistemleri üst planda. Bu forumdaki insanlar çoğunlukla oyun bilgisayarı istiyor. Sizinki ise bir oyun bilgisayarına göre dengesiz.

Ayrıca 2. el olarak düşündüğümüzde şu an 3700 TL civarına geliyor. İnsanlar o paraya daha iyi bir bilgisayar toplayabilirim diye düşünerek sizin sisteminizi almak istemeyeceklerdir.

Biz size yardım amacıyla fiyatları düşürmenizi söylüyoruz. Son karar sizin.

Bende arkadaşa söyledim o kadar para vermişken GTX770 al diye tek eksik o bence zaten o da olsa fiyat böyle olmazdı tabi. Ben bu gereksiz yorumlardan rahatsız oldum artık. Mal bu fiyatı bu. Niyeti olan varsa atar mesajı konuşulur pazarlık yapılır. Onun dışında kimse yorum yapmasın.

Sana yardımcı olmaya çalışanı tersliyorsun... Bu fiyata bu ürünü alan birine resmen kazık atmış olacaksın. Peki... İçin rahat edecek mi?

Arkadaşım bana kimse yardımcı olmasın ilk mesajı okudun mu bilgisayar benim değil ben aracıyım. Kimseye kazık falan atmaya da çalışmıyorum ne alakası var bu forumdaki herkes piyasaya hakim zaten isteyen alır isteyen almaz. Ben kimsenin boğazına yapışmıyorum alacaksın diye.

Bende arkadaşa söyledim o kadar para vermişken GTX770 al diye tek eksik o bence zaten o da olsa fiyat böyle olmazdı tabi. Ben bu gereksiz yorumlardan rahatsız oldum artık. Mal bu fiyatı bu. Niyeti olan varsa atar mesajı konuşulur pazarlık yapılır. Onun dışında kimse yorum yapmasın.
Arkadaşım sen bu forumda kimin nereye ne yorum yapacağına karışamazsın eğer yorum yapılmasını istemiyorsan söylersin biri gelir konunu kapatır. Gereksiz gerginliklere gerek yok. Forumda yenisin git konuları biraz dolaş bu tavırla kimse konuşmaz burada bu forum bu yüzden diğer çöp forumlardan farklı.

Arkadaşım sen bu forumda kimin nereye ne yorum yapacağına karışamazsın eğer yorum yapılmasını istemiyorsan söylersin biri gelir konunu kapatır. Gereksiz gerginliklere gerek yok. Forumda yenisin git konuları biraz dolaş bu tavırla kimse konuşmaz burada bu forum bu yüzden diğer çöp forumlardan farklı.

Ben senin ki gibi gereksiz yorumlara karşıyım ortada bir satış var alıcıysan konuş, yoksa yok çok pahalı yok çok dengesiz gibi yorumlara gerek yok niye anlamak istemiyorsunuz. Bak adam 1900 teklif etmiş piyasadan haberi yok herhalde ama olsun bana bunlarla gelin.

Biz sadece sana yardım etmeye çalışıyoruz. Bu forumda bu bilgisayarı satamassın yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı