İntel İ7 4790K Boşta 80 Derece

Bu değerler hiç normal değil hatta stok soğutucuyla bile bundan daha iyi değerler alman gerekir. Ben montajda bir eksiklik olduğunu düşünüyorum. Termal macun ayarını iyi tutturmak gerek sık sık değiştirmeyeyim diye gereğinden fazlasını boca etmedin umarım.

Bu değerler hiç normal değil hatta stok soğutucuyla bile bundan daha iyi değerler alman gerekir. Ben montajda bir eksiklik olduğunu düşünüyorum. Termal macun ayarını iyi tutturmak gerek sık sık değiştirmeyeyim diye gereğinden fazlasını boca etmedin umarım.
Hayir gayet ince bir tabaka halinde ve bosluk kalmayacak sekilde surdum.

Evet o kısımda bir problem olabilir veya Radyatöründe de problem olabilir.
Pompa uzerindeki isik yaniyor bir ariza varmis gibi durmuyor ama icerden birsey olabilir.tabiki

Radyatör ne alemde ?
Radyatorde.ayni sekilde aktif calisiyor valla kafa yedirtir he

Hocam bilgisayarcıya götürmeniz de fayda var. Bakkal'a götürmeyin de :) i7'yi alır Pentium 4 koyar valla :D
Hocam valla pc cilerede hic.guvenmiyorum. bundan onceki pcde psu yanmisti..goturdum pcciye anakart.yandi.dedi.bana.hepsinin paint seviyesinde bilgisayar bilgisi var

Arkadaşlar şans eseri bir forumda bir.arkadaşın yorumunu.gördüm ve yaptığı islemi uyguladim. Isi degerleri normale.döndü. yaptigim uygulama pcyi yan yatirma :)) pc yi yan yatirdim ve duzeldi. Bu nasil birsey aciklamasini yapabilecek var mi ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı