Intel i7 6700K Skylake sistem

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Yukarıdaki belirttiğim sistemi kurdum fakat biosu update etmek istiyorum. Bunu sağlıklı bir şekilde nasıl yapabilirim ve bu sisteme windows 8.1 yada 7 kurabilir miyim bunları öğrenmek istiyorum?
Windows 8.1 veya 7 kurabilir miyim derken? XP kuracak değilsin ya.

Windows 8.1 veya 7 kurabilir miyim derken? XP kuracak değilsin ya.
Sistemi kurarken vatandaki eleman sadece 10 olur dedi. Bende eve gelince lisanlı 64 bit 8,1 ile 64 bit lisanslı 7'yi denedim ve bir türlü yükleme ekranına geçemedim. Flash belleğe 10 yükleyince oldu ancak. 7 ve 8.1 için başka bir ayar mı gerekiyor biostan olayı tam olarak anlayamadım.

Sistemi kurarken vatandaki eleman sadece 10 olur dedi. Bende eve gelince lisanlı 64 bit 8,1 ile 64 bit lisanslı 7'yi denedim ve bir türlü yükleme ekranına geçemedim. Flash belleğe 10 yükleyince oldu ancak. 7 ve 8.1 için başka bir ayar mı gerekiyor biostan olayı tam olarak anlayamadım.
Hayır herhangi bir ayar gerekmiyor USB'ye boot ettikten sonra kurabilirsin 7 veya 8.1.

Hayır mı? Neden?
60 Hz ile 144 Hz arasında abartacak kadar fark yok. 60 Hz monitör alıp oyunlardaki ayarları sonuna kadar yükseldiğinizde (MSAA + TXAA) pek bir farkı kalmıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı