Intel i7 - 840M sistemde GTA 5 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

TeknoSh

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
SSHD
Ekran kartı
840M
İşlemci
İ7
GTA 5'ten örnek verirsem oyunu her şeyiyle en düşük ayarlarda oynuyorum. Ona rağmen arada 10 dakikada bir ciddi donma oluyor. Ama laptop çok kötü değil. 7 yıllık emektar. 8 GB RAM Intel i7 - 840M ekran kartı 4 çekirdek - 1 TB SSHD falan. Hatta GeForce Experience ile optimum ayar yapınca ayarları ortaya alıyor. Ama oynanmayacak şekilde kasıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 kullanıyorsunuz ve GTA 5 minimum 8 GB RAM istiyor diye biliyorum droplar RAM'den de kaynaklı olabilir ısıdan da sonuçta laptop ve 7 yıllık emektar diyorsunuz sıcaklıkları test etmenizi öneririm.

Sıcaklıklar ne durumda?

55 60 arası.

Hangi i7? Bakım gerekli bence.
nasıl yapabilirim güncel zaten intel i7 2.60ghz i7-4510U

Windows 10 kullanıyorsunuz ve GTA 5 minimum 8 GB RAM istiyor diye biliyorum droplar RAM'den de kaynaklı olabilir ısıdan da sonuçta laptop ve 7 yıllık emektar diyorsunuz sıcaklıkları test etmenizi öneririm.
60a çıkıyor hd tune den baktım

Hocam gefoce Experience ortaya kadar getiriyor ayarları kasıyor ben mınımuma çekıyom kasmıyor hatta GeForce ayarlarında 3 4 ayar en son kalitede.

Hocam gefoce Experience ortaya kadar getiriyor ayarları kasıyor ben mınımuma çekıyom kasmıyor hatta GeForce ayarlarında 3 4 ayar en son kalitede.

Yeni konular

Geri
Yukarı