Intel i9 13. Nesil vs AMD

2K Monitör kullanıyorumn
Monitör sınırladıktan sonra Max FPS alacaksın ne olacak.

Yani 2. el piyasası var mıdır bilmiyorum bu yıl ocakta TR'ye geldi ve son aylarda satılıp popülerleşti.

Adam güçlü bir işlemci istiyor belki monitörüde değişecek sonra sen niye konu dışına sapıyorsun.
2k Monitör Kullanıyorum şuan onu da 4k ya çıkarmayı düşünüyorum bu maaş çünkü borçlarım bitti ve elimde nakit para geçecek onun için plan yapıyorum.

@SAFAKLOL hocam 0 veya 2.el i9 13.nesil düşündüyseniz 7000 serisinin 0'ı sizi zorlamaz diye düşünüyorum.

Yani 2. el piyasası var mıdır bilmiyorum bu yıl ocakta TR'ye geldi ve son aylarda satılıp popülerleşti.

Adam güçlü bir işlemci istiyor belki monitörüde değişecek sonra sen niye konu dışına sapıyorsun.
Efe şuan işlemci iyi besleyemiyor 200 arasında oynuyorum lolü ekran kartı tam gücünü gösteremiyor maalesef işlemciden dolayı o yüzden dediğin modele bir bakayım amd den yana kullanacağım gibi gözüküyor paramı

@SAFAKLOL hocam 0 veya 2.el i9 13.nesil düşündüyseniz 7000 serisinin 0'ı sizi zorlamaz diye düşünüyorum.
İşlemciye 10k para ayırabilirim bu ay anakarta ve ramlara da 3 4 bin tl para ayırabilirim hepsini 2.el toplamak istiyorum sıfır değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben 7600X kullanıyorum LoL'de 45-49 derece kasa soğutmasıda kötü değilse işlemciyi soğutabilirsiniz içiniz rahat olsun işlemciyi zorlamanız zor LoL ile.

Efe şu an işlemci iyi besleyemiyor 200 arasında oynuyorum LoL'ü ekran kartı tam gücünü gösteremiyor maalesef işlemciden dolayı o yüzden dediğin modele bir bakayım AMD'den yana kullanacağım gibi gözüküyor paramı.

İşlemciye 10k para ayırabilirim bu ay anakarta ve RAM'lara da 3 4 bin TL para ayırabilirim hepsini 2.el toplamak istiyorum sıfır değil.

0'ı 8K 7600X'in.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ben 7600X kullanıyorum LoL'de 45-49 derece kasa soğutmasıda kötü değilse işlemciyi soğutabilirsiniz içiniz rahat olsun işlemciyi zorlamanız zor LoL ile.

0'ı 8K 7600X'in.

Şu anda en F/P ve en iyi oyun işlemcisi diyebilirim hocam testler zaten videoda var izlerseniz 7000 serisi hakkında biraz bilgi sahibi olursunuz videonun sonlarına doğru geçin.

0'ı 8K 7600X'iN

0'ı 8K 7600X'in.
RTX2060S'i rahat besler mi peki o işlemci kusura bakma amd hiç kullanmadım o yüzden soruyorum bir de intel de hangisine denk o işlemci

RTX2060S'i rahat besler mi peki o işlemci kusura bakma AMD hiç kullanmadım o yüzden soruyorum bir de Intel de hangisine denk o işlemci.

Hocam attığım videoyu izlerseniz aydınlanırsınız oyun performansında neredeyse tüm Intel işlemcilerden iyi.

Hocam attığım videoyu izlerseniz aydınlanırsınız oyun performansında neredeyse tüm Intel işlemcilerden iyi.

Hocam 2K oynayacaksanız rahat rahat 4070/4070ti/4080 besler.

Videoda'da görürsünüz işlemci FPS bazlı oyunlarda çok iyi performans veriyor sizde LoL oynayacaksanız tam size uygun. @SAFAKLOL

Efe şu an işlemci iyi besleyemiyor 200 arasında oynuyorum LoL'ü ekran kartı tam gücünü gösteremiyor maalesef işlemciden dolayı o yüzden dediğin modele bir bakayım AMD'den yana kullanacağım gibi gözüküyor paramı.

İşlemciye 10k para ayırabilirim bu ay anakarta ve RAM'lara da 3 4 bin TL para ayırabilirim hepsini 2.el toplamak istiyorum sıfır değil.

Hocam niye illa 2. el istiyorsunuz 0 almak varken bütçeniz rahatlıkla yetiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı