Intel iris Graphics 6100 siyah ekran sorunu

Dildar

Femtopat
Daha fazla  
Temel görüntü bağdaştırıcısı olan ekran kartı driverını güncelleyince Intel iris Graphics 6100 driverı yüklüyor ama siyah ekranda kalıyor.
Bir türlü ekran gelmiyor mecburen güvenli modda driveri siliyorum bir bütün Intel iris Graphics 6100 driver sürümlerini denedim hepsi siyah ekran hatası veriyor.

Sistem özellikleri.
İşlemci Intel(r) Core(tm) i5-5287u CPU @ 2.90GHz 2.90 GHz.
Takılı RAM 4,00 GB.
Sistem türü 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.

Son düzenleyen: Moderatör:
En iyi çözüm format bende de oldu şu anda giremiyorsan CTRL+alt+Del yap ardından ise oradan görev yöneticisini seç açılır açılana kadar bekle PC'ye girersin öyle CTRL+alt+Del ile ama format en iyisi.

En iyi çözüm format bende de oldu şu anda giremiyorsan CTRL+alt+Del yap ardından ise oradan görev yöneticisini seç açılır açılana kadar bekle PC'ye girersin öyle CTRL+alt+Del ile ama format en iyisi.

Hocam en az 5 defa Win 10 W'in 8.1 forma attım ekran kartını güncellediğimde siyah ekran veriyor.

Temel görüntü bağdaştırıcısı olan ekran kartı driverını güncelleyince Intel iris Graphics 6100 driverı yüklüyor ama siyah ekranda kalıyor.
Bir türlü ekran gelmiyor mecburen güvenli modda driveri siliyorum bir bütün Intel iris Graphics 6100 driver sürümlerini denedim hepsi siyah ekran hatası veriyor.

Sistem özellikleri.
İşlemci Intel(r) Core(tm) i5-5287u CPU @ 2.90GHz 2.90 GHz.
Takılı RAM 4,00 GB.
Sistem türü 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
intelin kendi sayfasından yapıyorsunuz değil mi ?

Intel'in kendi sayfasından yapıyorsunuz değil mi?

Intel'in kendi sayfasndan yapıyorum Intel assistan programı ile yapıyorum Casper kendi sayfasından yapıyorum bir türlü olmadı.
Intel iris Graphics 6100 driver yeni sürüm gelmiş onu güncellediğimde gene siyah ekran hatası alıyorum...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı