Intel Iris Xe oyunlar için nasıldır?

İşletim sistemi
Windows 11

YeSSiRR

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
11.Nesil Intel Core i5-1135G7 / Intel Iris Xe / 8GB RAM / 512GB Depolama /
SSD veya HDD modeli
M2 SATA SSD & 2.5'' SATA HDD
Ekran kartı
Intel G4 (İ3) & Iris Plus G7 (İ5&İ7) Graphics
Öncelikle herkese merhaba! Ben yaklaşık 3 aydır Intel Iris Xe kullanıyorum. Ekran kartını tam olarak bilmediğim için GTA gibi yüksek grafikli oyunları indirmedim. İndiren birisi varsa FPS'ini, hangi grafiklerde 60 FPS ve üstü alabileceğimi yazabilir mi? (herhangi bir oyun olabilir)

Öncelikle herkese merhaba! Ben yaklaşık 3 aydır Intel Iris Xe kullanıyorum. Ekran kartını tam olarak bilmediğim için GTA gibi yüksek grafikli oyunları indirmedim. İndiren birisi varsa FPS'ini, hangi grafiklerde 60 FPS ve üstü alabileceğimi yazabilir mi? (herhangi bir oyun olabilir)
İris Xe işlemciyle beraber bulunan dahili bir ekran kartı. Bunun performansını işlemciniz belirler. İşlemciniz nedir? Her işlemciye aynı grafik birimini koymuyorlar. İsmi yine İris Xe oluyor.

Intel HD 2500/4000 bile islemci iyiyse GTA'da iyi performans veriyor. Iris Xe mi veremeyecek?

Günümüz oyunlarını mükemmel derecede karşılamasa da makul fpslerde oynatıyor. Gta 5 için orta-yüksek ayarlarda 50 bandında geziyor.

Iris Xe işlemciyle beraber bulunan dahili bir ekran kartı. Bunun performansını işlemciniz belirler. İşlemciniz nedir? Her işlemciye aynı grafik birimini koymuyorlar. İsmi yine Iris Xe oluyor.

11.nesil Intel Core i5 1135G7

Yeni konular

Geri
Yukarı