Intel işlemci için soğutma bareketi alınmalı mı?

Hocam stok soğutucu ile 85 i görmüşlüğüm var sonrasında hemen ag400 hava soğutucusu aldım 67 lere düştü ara sıra 75 olunca canımı sıkıyor bu durum sizce istediğim derecelere düşer mi yani stabil 60 65 gibi derecelere

AAA oyunlarda %100 kullanıyor zaten hocam sanırım etkisi olur ne dersiniz @Nostra07
Aslına bakarsan 85 derece yeni nesil işlemciler için normal. İşlemciniz 13900K/14700K/14900K değilse almaya çok gerek yok. Birde bunu soğutucu limitine takılınca almak lazım. Sizin soğutucudan daha iyileri olduğu için ileriye dönük daha iyi soğutucu alsanız zaten işlemciniz yine daha soğuk çalışır. Tabi bu aparat ucuz olduğu için alabilirsiniz.

Aslına bakarsan 85 derece yeni nesil işlemciler için normal. İşlemciniz 13900K/14700K/14900K değilse almaya çok gerek yok. Birde bunu soğutucu limitine takılınca almak lazım. Sizin soğutucudan daha iyileri olduğu için ileriye dönük daha iyi soğutucu alsanız zaten işlemciniz yine daha soğuk çalışır. Tabi bu aparat ucuz olduğu için alabilirsiniz.
Hocam aslında işlemcinin hem derecelerinin düşmesi için hemde bükülme gibi sorunlarla karşılaşmamak için alıyorum.

Yani gözle görülür düşer mi sizce

Hocam aslında işlemcinin hem derecelerinin düşmesi için hemde bükülme gibi sorunlarla karşılaşmamak için alıyorum.

Yani gözle görülür düşer mi sizce
bir taşla iki kuş gibi oluyor zaten.
Hem sağlamlık hem de daha iyi soğutma

Bu arada Thermal Grizzly ayrı bir markaymış ve almanyada üretiliyormuş.
işçiliği daha iyi duruyor ama performans tarafında thermalright daha iyi diyor videoda

Bu arada Thermal Grizzly ayrı bir markaymış ve almanyada üretiliyormuş.
işçiliği daha iyi duruyor ama performans tarafında thermalright daha iyi diyor videoda

İzlediğim bir video var o abi de aynısını söyledi hocam, sanırım thermalright alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı