Intel işlemciler ne zaman ucuzlar?

Bütçe
700TL

Kısacı

Hectopat
Makaleler
1
i3-10100F almayı düşünüyorum. Anakartını ucuza alabilmeyi başardım fakat işlemci fiyatı dolar düşmesine rağmen artmış. Resimlerde gördüğünüz gibi 14 Aralık tarihinde 699 TL olan işlemci günümüzde 789 TL'den satılıyor. Dolar kurlarını da göze aldığımız zaman ortada bir açık, bir sebep var. Nedir o sebep? Neden fiyatları artmış durumda? Son olarak ne zaman düşebilir?

Screenshot_64.png

Screenshot_63.png

i3-10100F almayı düşünüyorum. Anakartını ucuza alabilmeyi başardım fakat işlemci fiyatı dolar düşmesine rağmen artmış. Resimlerde gördüğünüz gibi 14 Aralık tarihinde 699 TL olan işlemci günümüzde 789 TL'den satılıyor. Dolar kurlarını da göze aldığımız zaman ortada bir açık, bir sebep var. Nedir o sebep? Neden fiyatları artmış durumda? Son olarak ne zaman düşebilir?

Eki Görüntüle 872667

Eki Görüntüle 872668
Teknoloji gelişiyor, insanlar artık ısınmak için İntele yönelmeye başladı. Keza üniversitelerin fizik bölümleri nükleer fizik dersi için İntel alımlarına dünya çapında devam ediyor.

Çin 3 ay önce 1000000 tane İntel işlemciyi birbirine entegre ederek yapay güneş denemelerini dünyada başlatacağını açıkladı. Yakın gelecekte ucuzlamasını beklemiyorum.

Teknoloji gelişiyor, insanlar artık ısınmak için Intel'e yönelmeye başladı. Keza üniversitelerin fizik bölümleri nükleer fizik dersi için Intel alımlarına dünya çapında devam ediyor.

Çin 3 ay önce 1000000 tane Intel işlemciyi birbirine entegre ederek yapay güneş denemelerini dünyada başlatacağını açıkladı. Yakın gelecekte ucuzlamasını beklemiyorum.

Güneşin yerini alacaksa kara kış geliyor desene.
Ekonomi ne zaman düzelirse :(

Hocam dolar bir buçuk TL düştü. Yanılma meselesi değilse bu bir devrim fakat arkadaşların dediği gibi o tarihlerde stoklanmış olabilir.

Geri
Yukarı