Intel işlemcili laptopta Windows 10 Pro kurulumu nasıl yapılır?

Adem Yıldız_

Kilopat
Daha fazla  
Selam ASUS TUF RTX 2050 Intel işlemcili FreeDOS laptopa Windows 10 kuracağım ISO dosyası paylaşır mısınız? Ve ayrıca kendi laptopuma kurarken farklı bilgisayardan internet dosyası atmam gerekti sanırım Intel'in yeni işlemcilerinde olan bir durum.
Bu sebeple tüm güncellemeleri elimle yapmak zorunda kalmıştım bunun bir çözümü var mı?

Selam ASUS TUF RTX 2050 Intel işlemcili FreeDOS laptopa Windows 10 kuracağım ISO dosyası paylaşır mısınız? Ve ayrıca kendi laptopuma kurarken farklı bilgisayardan internet dosyası atmam gerekti sanırım Intel'in yeni işlemcilerinde olan bir durum.
Bu sebeple tüm güncellemeleri elimle yapmak zorunda kalmıştım bunun bir çözümü var mı?

Öncellikle Windows 10 yazarak kendi sitesinde indirip kurulum yardımcısından ISO'yu seçin masaustunuze insin ve o eski laptoplarda PC'lerde oluyor Windows format sırasında her şey kurar siz sadece Windows Update yapıp ekran kartını indirin yeter.

@DarkBurak dostum model ASUS TUF RTX3050 eski bir laptop degil zaten geçen sene aldım lakin kurulum esnasında internete bağlanmıyordu internetten arattıgımda Intel işlemcilerle ilgili bir durum oldugu okudum internete dosya yükleyip bağladığim icinde güncellemeleri tek tek yapmak zorunda kalmıştım.

Kaça almıştınız laptopu.

@DarkBurak dostum model ASUS TUF RTX3050 eski bir laptop degil zaten geçen sene aldım lakin kurulum esnasında internete bağlanmıyordu internetten arattıgımda Intel işlemcilerle ilgili bir durum oldugu okudum internete dosya yükleyip bağladığim icinde güncellemeleri tek tek yapmak zorunda kalmıştım.
İntel işlemci olup olmamask ile alakası yok hocam. Bir yerde okumuşsunuz onu yanlış anlamışsınız yüksek ihtimal. Wifi kartının sürücülerini indirip windows kurulum ekranındayken manuel olarak wifi kartı sürücülerini kurdurtmanız gerekiyor. O yüzden cihazda wifi yok.

Hocam ASUS almışsınız iyi yapmışsınız. O paraya şunu bunu alırdın diyen tiplere bakmayın. Ucuza 3050 alırsınız soğutması berbat çıkar pişman olursunuz.

Intel işlemci olup olmamask ile alakası yok hocam. Bir yerde okumuşsunuz onu yanlış anlamışsınız yüksek ihtimal. Wi-Fi kartının sürücülerini indirip Windows kurulum ekranındayken manuel olarak Wi-Fi kartı sürücülerini kurdurtmanız gerekiyor. O yüzden cihazda Wi-Fi yok.

Hocam ASUS almışsınız iyi yapmışsınız. O paraya şunu bunu alırdın diyen tiplere bakmayın. Ucuza 3050 alırsınız soğutması berbat çıkar pişman olursunuz.

Aynısından bende almıştım da ondan dedim merak etme linçelemeyeceğim yani.

@kopkeliekmek Wi-Fi kart sürücülerini ISO dosyasını içeren belleğe mi atacağım yoksa ayrı bir USB mi gerekiyor.

Ben de 15'e aldım 2 hafta önce memnunum hayırlı olsun sana da.

@kopkeliekmek Wi-Fi kart sürücülerini ISO dosyasını içeren belleğe mi atacağım yoksa ayrı bir USB mi gerekiyor.

Hocam bu arada siz Windows'u yükleyin ben 11 yükledim yüklerken Ethernet bağlamama gerek kalmadı sadece Intel ve NVIDIA sürücüsünü indirdim bitti. Yani sürücüyle uğraşmanıza gerek yok pek olmadı Ethernet bağlantısı ile yaparsınız varsa tabii kablo.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı