Intel mi AMD mi?

Bütçe
5.000
Ne alaka? Neden sadece RAM MHz'ine gore konusuyorsunuz anlamıyorum. 10400F zaman zaman R5 3600'u oyun performansinda gecebiliyorken sirf anakartlar ucuz diye AMD tercih etmek akil isi degil ki.

Bak sadece oyun diyorsun AMD hem oyun hem iş için üstelik Intel ile arasındaki FPS farkıda çok az

Bak sadece oyun diyorsun AMD hem oyun hem iş için üstelik Intel ile arasındaki FPS farkıda çok az
10400f ile R3 2200G'yi karsilastirdiginin farkinda misin? Rakibi bile degiller. Genel olarak konusmuyoruz lutfen dikkatli okuyun. Intel cok daha iyi bir secenek bu durumda.

AMD daha iyi kullanıcı dostu Intel çakallık peşinde geride daha üretimini güncelleyemedi ceplerini doldurmaktan yeniliklere kör oldular.
Dostum butceye baksan mi biraz? Hala Intel cakallik pesinde falan diyorsunuz yahu saka gibi. R3 2200G'yi nasil 10400f'ten daha yuksekte tutabiliyorsun?

Saka misin kardesim? Sizinle ugrasilmaz gercekten. Kendi bildigini okumaya devam. Rezillik
Yüksekte tutmamış, tam tersine rakip bile değiller demiş sen kıyasladığın için yaptığın kıyaslamayı saçma bulmuş.
Ben kiyaslamiyorum ki? Konu sahibinin attigi sistemde R3 2200G var.
Yüksekte tutmamış, tam tersine rakip bile değiller demiş sen kıyasladığın için yaptığın kıyaslamayı saçma bulmuş.
Ayrica benim goremedigim bir sey mi var? AMD Intel'den daha iyi, kullanici dostu diyor. Nerede "Rakip bile degiller" diyip yaptigim kiyaslamayi sacma bulmus?

Intel'in aç gözlü yöneticileri var diyorum üretime yatırım yapmak yerine ceplerini dolduran aç gözlüler diyorum...

Şu son dönemde hala İntel işlemci almam için İntel firmasında tanıdığımın falan olması lazım ya da İntel'in Steam'den oyun hediye etmesi lazım mesela MotoGP 20

Intel'in aç gözlü yöneticileri var diyorum üretime yatırım yapmak yerine ceplerini dolduran aç gözlüler diyorum...
Konuyla alakası nedir? 5000 TL bütçede hangi işlemci alınması gerektiğini soran arkadaşa verdiğiniz cevap "Intel'in aç gözlü yöneticileri var" mı yani?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…