Intel mi AMD mi?

Bütçe
5.000
Bak sadece oyun diyorsun AMD hem oyun hem iş için üstelik Intel ile arasındaki FPS farkıda çok az :)
10400f ile R3 2200G'yi karsilastirdiginin farkinda misin? Rakibi bile degiller. Genel olarak konusmuyoruz lutfen dikkatli okuyun. Intel cok daha iyi bir secenek bu durumda.

AMD daha iyi kullanıcı dostu Intel çakallık peşinde geride daha üretimini güncelleyemedi ceplerini doldurmaktan yeniliklere kör oldular.
Dostum butceye baksan mi biraz? Hala Intel cakallik pesinde falan diyorsunuz yahu saka gibi. R3 2200G'yi nasil 10400f'ten daha yuksekte tutabiliyorsun?

Saka misin kardesim? Sizinle ugrasilmaz gercekten. Kendi bildigini okumaya devam. Rezillik :D
Yüksekte tutmamış, tam tersine rakip bile değiller demiş sen kıyasladığın için yaptığın kıyaslamayı saçma bulmuş.
Ben kiyaslamiyorum ki? Konu sahibinin attigi sistemde R3 2200G var.
Yüksekte tutmamış, tam tersine rakip bile değiller demiş sen kıyasladığın için yaptığın kıyaslamayı saçma bulmuş.
Ayrica benim goremedigim bir sey mi var? AMD Intel'den daha iyi, kullanici dostu diyor. Nerede "Rakip bile degiller" diyip yaptigim kiyaslamayi sacma bulmus?

Şu son dönemde hala İntel işlemci almam için İntel firmasında tanıdığımın falan olması lazım ya da İntel'in Steam'den oyun hediye etmesi lazım mesela MotoGP 20 :D

Yeni konular

Geri
Yukarı