Başarılı Kurulum Intel NUC 8. Nesil Catalina Hackintosh

Merhabalar,
2 Haftadır zar zor zaman ayırarak kafa yoruyordum, sürekli hatalarla karşılaştım ve internetten bulduğum bir video'daki dosyaları Technopat kurulumuyla birleştirerek 2 Haftada yapamadığımı bir saatte yaptım. (Başarılı Kurulum) 8. Nesil Intel NUC sisteme hackintosh kurmak isteyenlerin click bu link'e bir bakması çöpe atılacak zamanları yoksa çok önemlidir. Başlığı'da Google'da aratılacak kelimeye göre düşündüm, hadi kolay gelsin.

Merak ettiğim konu NUC'u nereden satın aldığınız.
LetGo üzerinden bir bilgisayar tamircisinden 700 TL fiyatla aldım. Oyun işlerini sınavım olmayan zamanlarda GeForce Now ile halledeceğim sınav olan zamanlarda Apple sistemlerin entegrasyonundan etkili şekilde yararlanacağım tam istediğim bir sistem oldu. 2014 yılında Technopat'la tanıştığımdan beri teknolojiden istediğim aslında buymuş, diyebilirim.

Letgo üzerinden bir bilgisayar tamircisinden 700 TL fiyatla aldım. Oyun işlerini sınavım olmayan zamanlarda GeForce Now ile halledeceğim sınav olan zamanlarda Apple sistemlerin entegrasyonundan etkili şekilde yararlanacağım tam istediğim bir sistem oldu. 2014 yılında Technopat'la tanıştığımdan beri teknolojiden istediğim aslında buymuş, diyebilirim.

8. Nesil NUC'u 700TL'ye almak müthiş bir şey. Bulsam kesin alırım ben de.

Bende 5. nesil i5 nuc var aynı rehber ile yapabilir miyim?
Bir de daha önce denediğimde başıma geleni anlatayım. USB'yi ilk boot ettiğimde hata aldım. Ondan sonra USB'yi çıkarıp windows'u boot etmeyi denedim ve windows'u boot edemediğini gördüm. USB'yi taktığımda opencore üzerinden windows'u boot edebiliyordum ama. Şuan opencore USB'si olmadan hiçbir şeyi boot edemiyor bilgisayar. Bios sıfırladım bios güncelledim hiçbir şekilde düzelmedi.

Geri
Yukarı