Intel oyun hediyesi nasıl alınır?

merhababiraz eski konuyu açıyorum ama ben kodumu girince kodu zaten kullandınız diyor ama battle.net kütüphanemde oyun da yok ücretsiz de alamıyorum bende monsterdan aldım rtx3050ti i5 11400H sistem ama intelin çöküş anına geldi kodu girmem nasıl alınıyor normalde süreç nasıl bilen var mıdır?

Son düzenleme:
merhababiraz eski konuyu açıyorum ama ben kodumu girince kodu zaten kullandınız diyor ama battle.net kütüphanemde oyun da yok ücretsiz de alamıyorum bende monsterdan aldım rtx3050ti i5 11400H sistem ama intelin çöküş anına geldi kodu girmem nasıl alınıyor normalde süreç nasıl bilen var mıdır?
Geç oldu ama ben itopyadan aldım itopyaya mail attım kod verdi. O kodu İntel'in Software Advantage Program sayfasında kullanıyorsun battle.net hesabını bağlayıp oyunu alıyorsun. Yani ilk Monster'ın kod vermesi lazım sana.

İnce hesap üzerinden sistem aldim Intel işlemcileri için kampanya varmis call of dutt 2 hediyeli siparisi teslim aldim destek bölümüne yazdım hediye kodunuz sipariş tesliminden 1 gun sonra Gmail'e gondercektir dendi gönderdiler. Mutlaka destek bölümünden yazın hangi firma olursa olsun. Call of Duty 2 bu fiyat ne 1200 TL teşekkürler Intel ve İncehesap. AMD ekran kartı icin de 2 oyun kampanya varmıs onlar da geldi. Dead ısland™ 2 - Epic Games ve the callisto protocol™ - Steam. Bunlarda 1000 TL'yi̇ geçiyormus gidip piyango oynayacağım.

Geri
Yukarı