Intel Oyun Sistemi Önerisi

Evet Windows 8 kurdum tabiki, resimlere tıklayınca imageshack'e yönlediriyor. Orada da tıkladığınız zaman resimleri orjinal boyutlarında görebiliyorsunuz. Sayfada kirlilik olmasın diye thumbler şeklinde atmıştım, ama isterseniz dediğiniz siteyede yükleyebilirim.

- - - Güncellendi - - -

zF07hFC.jpg

ssB4Wza.jpg

XK1Ak9Y.jpg

Sistem idle,

PIID8Da.jpg

Sistem yükte,

p8XcINa.jpg

Evet Windows 8 kurdum tabiki, resimlere tıklayınca imageshack'e yönlediriyor. Orada da tıkladığınız zaman resimleri orjinal boyutlarında görebiliyorsunuz. Sayfada kirlilik olmasın diye thumbler şeklinde atmıştım, ama isterseniz dediğiniz siteyede yükleyebilirim.

- - - Güncellendi - - -

zF07hFC.jpg

ssB4Wza.jpg

XK1Ak9Y.jpg

Sistem idle,

PIID8Da.jpg

Sistem yükte,

p8XcINa.jpg

Ah ah ben bu sistemde sadece SSD kullanırdım. Biraz yazık olmuş. Umarım ileride SSD'yi değiştirip, şu anda olan 1 TB diski de harici kutu ile harici harddisk olarak kullanırsınız. Bu sadece bir öneri. Saygılar. Hayırlı olsun

- - - Güncellendi - - -

Resimlerden Windows 8 olduğunu anladım :)

Evet Başlat Menüsü yok bariz anlaşılıyor :)

Hocam haklısın, ama bana multimedia için yer gerekiyor. Şuan mecburen böyle yaptık. İleride SSD fiyatları düştüğü zaman dediğiniz gibi bir upgrade yapıp, şuanki HDD'yi kutuya geçirip harici disk olarak kullanabilirim. Monitör'de almayı düşünüyorum o yüzden bu yönde seçim yaptım. Performans olarak gayet memnunum şuan için.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı