Intel PC toplama

Harun U.

Centipat
Merhaba arkadaşlar Intel işletim sistemli masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum. Oyun oynamıyorum her yerde oyun bilgisayarı görüyorum oyunla işim olmaz ama bazen Photoshop işlerim oluyor ama uzman değilim fazla gereksinime gerek yok. AMD işlemcisinden nefret ettim AMD A9 9420 işlemcili bir laptop ile yazıyorum şu anda bu konuyu Chrome bile kasmadan açılmıyor kesinlikle ciddiyim. Intel işlemci istiyorum Intel Core i5 4. nesil U işlemci kullanıyordum eskiden memnundum ama bir tık daha üstü olursa daha iyi olur. Bütçe belirtmiyorum, her şey dahil sistem istiyorum kasa + monitör + klavye şeklinde. Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar Intel işletim sistemli masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum. Oyun oynamıyorum her yerde oyun bilgisayarı görüyorum oyunla işim olmaz ama bazen Photoshop işlerim oluyor ama uzman değilim fazla gereksinime gerek yok. AMD işlemcisinden nefret ettim AMD A9 9420 işlemcili bir laptop ile yazıyorum şu anda bu konuyu Chrome bile kasmadan açılmıyor kesinlikle ciddeyim. Intel işlemci istiyorum Intel Core i5 4. nesil u işlemci kullanıyordum eskiden memnundum ama bir tık daha üstü olursa daha iyi olur. Bütçe belirtmiyorum, her şey dahil sistem istiyorum kasa + monitör + klavye şeklinde. Önerileriniz nelerdir?

Bir kısmında yardımcı olayım. Öncelikle mouse istiyor musun onu da tavsiye edeyim mi? İkinci olarak da Rampage spectra R5.

Merhaba arkadaşlar Intel işletim sistemli masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum. Oyun oynamıyorum her yerde oyun bilgisayarı görüyorum oyunla işim olmaz ama bazen Photoshop işlerim oluyor ama uzman değilim fazla gereksinime gerek yok. AMD işlemcisinden nefret ettim AMD A9 9420 işlemcili bir laptop ile yazıyorum şu anda bu konuyu Chrome bile kasmadan açılmıyor kesinlikle ciddeyim. Intel işlemci istiyorum Intel Core i5 4. nesil u işlemci kullanıyordum eskiden memnundum ama bir tık daha üstü olursa daha iyi olur. Bütçe belirtmiyorum, her şey dahil sistem istiyorum kasa + monitör + klavye şeklinde. Önerileriniz nelerdir?

Hocam dolar fırlamış durumda. Bu bütçeye AMD tercih etmen inan çok daha iyi olacaktır. Ayrıca bütçenin biraz az olduğunu belirtmeliyim. Klavyeyi falan sonradan halletsen bütçeyi bir nebze ferahlatmış olursun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı