Intel Pentium 4 için Config dosyası

485258

Decipat
Merhaba. EFI için uygun Config bulmam gerekiyor ama bulamadım. İşlemcinin kod adı cedarmill gözüküyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

MacOS Leopard'ın üstündeki sürümleri kuramazsınız, Leopard da aşırı eski bir sürüm. Kurmanızı önermem, ayrıca ekran kartınız neydi?

macOS Leopard'ın üstündeki sürümleri kuramazsınız, Leopard da aşırı eski bir sürüm. Kurmanızı önermem, ayrıca ekran kartınız neydi?
AMD Radeon HD 5550 1 GB.
macOS Leopard'ın üstündeki sürümleri kuramazsınız, Leopard da aşırı eski bir sürüm. Kurmanızı önermem, ayrıca ekran kartınız neydi?
Hocam Google ve benzeri programlar çalışsın yeter. Ödev, film, dizi için kullanacağım. Windows'u sevmediğim ve Linux'ta kullanmaya üşendiğim için Mac kurmak istiyorum.

AMD Radeon HD 5550 1 GB.
Radeon HD 5XXX serisinin desteği Snow Leopard (10.6) sürümünde eklenmiş, Pentium 4 işlemciniz de maksimum Leopard (10.5.8) sürümünü destekliyor. Ayrıca HD 5550'nin de native olarak desteği yok, maalesef sistem uyumsuz. Ve emin olun bu sisteme Hackintosh olarak macOS kurmak Linux dağıtımı kurmaktan daha zor olacaktır.

Radeon HD 5XXX serisinin desteği Snow Leopard (10.6) sürümünde eklenmiş, Pentium 4 işlemciniz de maksimum Leopard (10.5.8) sürümünü destekliyor. Ayrıca HD 5550'nin de native olarak desteği yok, maalesef sistem uyumsuz. Ve emin olun bu sisteme Hackintosh olarak macOS kurmak Linux dağıtımı kurmaktan daha zor olacaktır.
Hocam eğer Sierra kurmayı denersek ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle boot sırasında hata alacaksınız, o hatayı çözdüm derken başka bir hata. Bir şekilde kursanız da GPU için denemeler yaparak bazı işlemler yapmanız gerekecek.

Büyük ihtimalle boot sırasında hata alacaksınız, o hatayı çözdüm derken başka bir hata. Bir şekilde kursanız da GPU için denemeler yaparak bazı işlemler yapmanız gerekecek.
Hocam Chrome OS kurmaya karar verdim ben. Zaten ne uygulama kullanıyorum ne oyun oynuyorum. Sadece dizi, film, müzik için Chrome OS kullanılır di mi?

Kullanılabilir hocam, sıkılırsanız Linux dağıtımlarına yönelebilirsiniz.
Neden bilmiyorum ama 3,4 yıl Linux kullanmama rağmen Linux bana hala çekici gelmiyor. Sanırım Windows rahatlığına alıştım. Çünkü Linux'ta en ufak bir uygulama için bile terminal açmak zorunda kalıyorum. Windows'ta öyle değil. Tak basıyorum yüklüyor tak basıyorum siliyor. Bir de ilginçtir ki Windows 8.1 benim sistemde Linux dağıtımlarından daha hızlı çalışıyor.

Geri
Yukarı