İntel Pentium 4 sisteme takviye

Sizce işlemciyi değiştirip İntel Core 2 Duo mu alayım? Ve ekran kartı olarak ne önerirsiniz?
Anakartına bağlı olarak değişir. Ama Pentium 4 İşlemci kullandığın bir anakarta işlemci almak yerine, yeni anakart ve işlemci düşünmelisin bence ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem 750 TL. 2 GB Ram, İntel Pentium 4, ATİ x550, Gigabayt ana kart modelini tam olarak bilmiyorum.
Kardeşim benim önerim o pc ile idare et şimdilik yavaş yavaş bir sistem toplaman .
Neden dersen, O anakarta işlemci alsan boşa masraf. Ekran kartı taksan bişi değişmez işlemci düşük kalır bu sefer. 750tl ye anakart ve işlemci bulabilirsin ramlerin DD3 ise bu şekilde idare eder zamanla toplarsın hemde yeni bir sistemin olur .

Psu kaç watt? 750 tlye Amd apu işlemci,anakart ve ddr3 ram alınabilir.
Bu APU ları unutuyorum hep ya alışamadım. :D Aynen @ALoNeDarK haklı o fiyata PSU iyi ise AMD bir sistem oluştura bilirsin ve APU larda yeterli seviyede GPU ayni ekran kartı işlemci ile birleşik olduğundan, ekran kartsız bile seni idare eder.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı