Intel Pentium B960 sistemde Windows 10 donuyor

Yani hocam kasar ama bence abartıyuorsunuz Celeron B830'u şu anda bu sistem B830 ama Windows 11 çalıştırıyor.

Hocam neden çalıştırmasın ben buna HDD 4 GB RAM varken kurmuştum deneme amaçlı bende de çalıştırmıştı kullanmıştım 2 3 gün.

Yorumu güncelledim fark ettiysen.

Fark etmedim kusura bakmayın.

Ghost Spectre falan denedim performansı 8.1 7 kadar olmasa da iyiydi en azından normal Windows 10'dan bayağı farkı vardı ama o kadar oynanmışki stabil değildi ama performansı en azından iyiydi.

Fark etmedim kusura bakmayın.

Dediğim gibi eğer ki modlanmış hazır sürüm kullanırsan çok rahatlarsın modlanmış sürümlerin farkı: Boş uygulamalar kaldırıyor normal bir Windows 10 8 GBlı sistemde 4.9 GB kullanıyor siz düşünün artık hocam 4 GB RAM sistemde yalnızaca 2.1 kullanıyor :)

Dediğim gibi eğer ki modlanmış hazır sürüm kullanırsan çok rahatlarsın modlanmış sürümlerin farkı: Boş uygulamalar kaldırıyor normal bir Windows 10 8 gblı sistemde 4.9 GB kullanıyor siz düşünün artık hocam 4 GB RAM sistemde yalnızaca 2.1 kullanıyor :)

Biliyorum hocam 4 GB'de 2.1 fazla ama hocam bayağı fazla ben 1.2 falan alıyordum normalde hem de eski sürümlerde 22H2'de tabii 1.6 lardaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı