İntel Pentium E5200 uyumlu en güncel anakart önerisi

denzaydin

Hectopat
Daha fazla  
Intel® Pentium® Processor E5200
2M Cache, 2.50 GHz, 800 MHz FSB

Diye bir işlemcimiz var. Biz bunu sırasıyla önce ankart alıp en güncelini eski bilgisayardaki ram ekran kartı filan bu alacagımız güncel anakarta takmayı düşünüyoruz. Sonra sırasıyla ram filan güncelleyecegiz anakarttan başlayalım dedik. Bilgisyarda sadece pes fifa oynuyoruz. Şimdiki bilgisayar pes 15 fifa 15 oynatmıyor yani sadece pes ve fifa serisi oyunlar oynayacagımız için bize usb 3 ler sata 3 ler filan lazım olmayacak sadece iki tane kol takacagız. Ram'leriz 2 gb ama 512 iki tane ram girişi olsun bi ekran kartı girişi olsa yeter diye düşünüyorum. Bu yazıdan bilgisayardan anlamadıgımız anlaşılmıştır umarım. Birde bu overcolok işine kafayı sardık izleye izleye onun için uyumlu anakart ta lazımmış önerileriniz bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel® Pentium® Processor E5200
2M Cache, 2.50 GHz, 800 MHz FSB

Diye bir işlemcimiz var. Biz bunu sırasıyla önce ankart alıp en güncelini eski bilgisayardaki ram ekran kartı filan bu alacagımız güncel anakarta takmayı düşünüyoruz. Sonra sırasıyla ram filan güncelleyecegiz anakarttan başlayalım dedik. Bilgisyarda sadece pes fifa oynuyoruz. Şimdiki bilgisayar pes 15 fifa 15 oynatmıyor yani sadece pes ve fifa serisi oyunlar oynayacagımız için bize usb 3 ler sata 3 ler filan lazım olmayacak sadece iki tane kol takacagız. Ram'leriz 2 gb ama 512 iki tane ram girişi olsun bi ekran kartı girişi olsa yeter diye düşünüyorum. Bu yazıdan bilgisayardan anlamadıgımız anlaşılmıştır umarım. Birde bu overcolok işine kafayı sardık izleye izleye onun için uyumlu anakart ta lazımmış önerileriniz bekliyorum. Teşekkürler.

Çok aşırı bir işlemciye gerek yok sadece G3258 iyi olabilir. anakart olarakta H81 Gamer anakart denenir.500W 80 + Psu + r7 250 ekran kartı iyi olabilir overlock konusuna gelirsek overlock işlemciyi gerektiğinden fazla volt vererek çalıştırmak demektir . piyasadaki en iyi overlock olan işlemcilerden biriside G3258'dir. overlock ile birlikte i5 performansına yetişiyor hatta geçiyor diyebiliriz. HD 7750 ekran kartıda tercih edilebilir giriş seviyesi oyun kartı ram olarak 4 gb ram pes 15 fifa 15 için yeterli olacaktır

oyle degilde once bir anakart alip eski parcalari taksam sonra o parcalri yavas yavas degissem hep bu pes serisinden gerimi kalirim birde gta 5 mi daha guclu bilgisar ister pes 15 mi bana pes daha dandik gibi geliyor ama ilgin icin tesekkurler

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı