İntel Pentium G3258 Nasıldır ?

gezer3082

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bugün internetten işlemci isteyecem. Yukarda yazdığım işlemci'yi isteyecem. Sizce bu işlemci oyunlarda iyi performans verir mi?

Onu alacağına 2. nesil i3 al daha iyi. Strateji tabanı yüksek oyunlarda sıkıntı çıkartır.
NVidia GT 630-730 tarzı bir ekran kartı için yeter. Yüksek yani NVidia 750-750Ti ve üstü için kasma çekme ani fps düşmeleri yapar çok söversin...
AMD R7 240-250 ve hatta bence 260 serisi için yeter. R9 serisi için düşük kalır...
Gerçi bazı arkadaşlar AMD FX-6300 CPU döver iddiasında ama neyse yeri değil...

O zaman kendime gidip İ3 alırım o iyi değil mi ? Arkadaşın yukardaki dediği işlemci oyunlarda sıkıntı çıkarır mı ?

G3258 GTX750 Tİ ekran kartını çok rahat kaldırabilir. Ayıca 4 GHZ'ye kadar H81 chipsetili anakartlarda bile O.C olabiliyor. Yerden yere vurmuşsunuz. GTX750 Tİ üstünü önermem ama. 750 Tİ dengi, R7 265'dir.

Giriş seviyesi bir işlemcidir.Zaten şuan piyasadaki en kötü oyunlar bile core i3 istiyor bütçeni biraz daha yükseltip altta vereceğim işlemciyi almalısın.
İşlemci:Core i3 4150 Soket 1150 3.5GHz 3MB Cache 22nm İşlemci - Vatan Bilgisayar
Piyasanın en kötü oyunu hangisi? Ben Alien İsolation`u İ3 4130`un Hd4400 Gpu`suyla (düşük-orta ayar karışık) gayet akıcı oynuyorum, 30fps altına inmedi. Sen hangi oyuna kötü söylüyordun aklıma takıldı?:D

Ben kendimde bir Pentium kullanıcısı olarak işlemcimi önermiyorum. Sıkıntı çekmedim ancak, bütçenize yakın yeni işlemcilere yönelmeniz sizin için daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı