Intel Pentium G4400 ve RX 580 darboğaz nasıl azaltılır?

• Konuyu başlatan aa12
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 2B

aa12

Hectopat
Makaleler
1
Darboğaz'ı nasıl azaltabilirim?

Sistemim:

Intel Pentium g4400.
RX 580 4 GB.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemcinizden dolayı 3-4 FPS çıkarın.

Oyunlarda FPS niz kaç? (bende böyle bir sistem topladım da yazarsanız sevinirim.
Değişiyor hocam . Ama eğlendirmiyor yâni
Mâlesef böyle değil, oyun kasıyor ve 3-4 değil 30-40 çıkarmak lazım.

Değişiyor hocam . Ama eğlendirmiyor yâni

Mâlesef böyle değil, oyun kasıyor ve 3-4 değil 30-40 çıkarmak lazım.
Hocam sizde kendi sisteminizle ne oynuyorsunuz ve fpsleriniz nasıl ? (imazadan baktım )

Hocam sizde kendi sisteminizle ne oynuyorsunuz ve fpsleriniz nasıl? (imazadan baktım )

Vallahi "Valorant" - "Ark Survival Evolved" " CS:GO" falan oynuyorum kassada alıştım artık, hatta oyun akıcı olduğunda bir değişiğime gidiyor. 60 FPS Valorant'da, Ark'da da 40 FPS.

Vallahi "Valorant" - "Ark Survival Evolved" " CS:GO" falan oynuyorum kassada alıştım artık, hatta oyun akıcı olduğunda bir değişiğime gidiyor. 60 FPS Valorant'da, Ark'da da 40 FPS.

PUBG Steam veya PUBG Lite tahmini kaç FPS alır ve sizin önerdiğiniz bu sisteme hangi ekran aktı iyi olur hocam.

PUBG Steam veya PUBG Lite tahmini kaç FPS alır ve sizin önerdiğiniz bu sisteme hangi ekran aktı iyi olur hocam.

Ekran kartı iyi, işlemci değiştirmek lazım. Ve PUBG de FPS çok kötü hocam, indirmeye bile değmez. PUBG Lite oynanır galiba.

Ekran kartı iyi, işlemci değiştirmek lazım. Ve PUBG de FPS çok kötü hocam, indirmeye bile değmez. PUBG Lite oynanır galiba.
Eyw hocam acaba 1050 ti alsam da aynı sonuçmu olur yanı bu işlemci için en iyi 1030 mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…