Intel Pentium G860 sisteme Windows 11 kurulur mu?

Cnr_als

Hectopat
Merhaba,

Windows 11 işletim sistemine geçiş yapmayı ve Windows Insider programına katılıp Windows 11 yüklemesi yapmak istiyorum. Sistem gereksinimlerim karşılıyor mu?

İşlemci: Intel Pentium G860
Anakart: H61H-M17
RAM: 6 GB 1333 MHz
Ekran Kartı: GT 730

Bu sistem özellikleri karşılar nitelikte midir Windows 11'i? Karşılıyorsa hangi adımları izleyip geçirmeliyim?

Bilgilendirme! Windows Insider kısmından kontrol ettim ve uyumlu olmadığına vardım. Hangi adımları izlersem olumlu sonuç alırım? Asıl soru, gereksinimleri karşılıyor mu sistemim?

Küçük bir not: İşletim sistemi güncel, ekran kartı yazılımları vs. güncel.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcinizin Windows 11 desteği yok.

Anakartınızın da TPM 2.0 desteği bulunmamakta gibi görünüyor.

Bir şekilde kurulum yapılır mı onun hakkında pek bilgim yok.

Yanıtınız için teşekkürler. Makaleyi inceledim ve desteklemediğine kanaat evvelinde getirmiştim ve şu anda da onay aldı ama anakarttan belli başlı ayarlamalar yapılınca Windows 11'e geçirebildiğini gördüm. Eğer destekler nitelikte olsaydı adımları soracaktım. Anakarttan birtakım ayarlamalar yapıldığı vakitte geçirebildiğini biliyorum. Tekrardan teşekkürler

Gerekli gereksinimler karşılanmamakta, o nedenle pek mümkün gibi durmuyor.

Belki bir mucize yaşanır bilemem :) . Araştıracağım. Belki olabildiğine dair bir sonuç bulurum ve forumda paylaşırım herkesle.

Son düzenleme:
Yanıtınız için teşekkürler. Makaleyi inceledim ve desteklemediğine kanaat evvelinde getirmiştim ve şu anda da onay aldı ama anakarttan belli başlı ayarlamalar yapılınca Windows 11'e geçirebildiğini gördüm. Eğer destekler nitelikte olsaydı adımları soracaktım. Anakarttan birtakım ayarlamalar yapıldığı vakitte geçirebildiğini biliyorum. Tekrardan teşekkürler

Gerekli gereksinimler karşılanmamakta, o nedenle pek mümkün gibi durmuyor.

Belki bir mucize yaşanır bilemem :) . Araştıracağım. Belki olabildiğine dair bir sonuç bulurum ve forumda paylaşırım herkesle.
güncelleme kısmından değilde isodan appisarres dll yi sil interneti kapat olur yükseltirsin

Geri
Yukarı