Intel Pentium P6100 Intel HD Graphics bulunuyor mu?

WuziMu

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Elimdeki Exper Karizma B5121 model laptopta Pentium P6100 mevcut harici olarak Radeon 5450 var ancak bozuk onun yerine işlemcinin grafik bölümünü kullanmak istiyorum ancak HD Graphics'i kurmaya çalıştığımda uyumlu olmadığını söylüyor her Intel'de HD Graphics bulunuyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki işlemciyi HD Graphics destekleyen bir işlemciyle değiştirsem gelebilir mi?
güncel
O işlemciler anakarttan çıkarılabiliyor mu bilemiyorum ama attığınız taş ürküttüğünüz kuşa değmez bence. Düz mantıkla desteklemesi gerekir ama bu konuda kesin bilgisi olan arkadaşlar yazarsa daha iyi olur. Sağlıklı günler dilerim.

O işlemciler anakarttan çıkarılabiliyor mu bilemiyorum ama attığınız taş ürküttüğünüz kuşa değmez bence. Düz mantıkla desteklemesi gerekir ama bu konuda kesin bilgisi olan arkadaşlar yazarsa daha iyi olur. Sağlıklı günler dilerim.
Ekran kartı tamiri laptop lar için pahalı ve pek sağlıklı değil o yüzden uygun bir işlemci alıp denemeyi düşünüyorum daha bilgili kişiler beni bilgilendirirse sevinirim

Ekran kartı tamiri laptop lar için pahalı ve pek sağlıklı değil o yüzden uygun bir işlemci alıp denemeyi düşünüyorum daha bilgili kişiler beni bilgilendirirse sevinirim
Ucuza bulursanız anakartı değiştirmeyi de düşünebilirsiniz.

Geri
Yukarı