Intel Pro 3945ABG Wi-Fi Kart Muadili Önerisi

Rheago

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. HP DV6500 serisi 12 yıllık laptopa sahibim. Laptopumda Intel Pro 3945ABG model Wi-Fi kartı bulunmakta. Wi-Fi kart 5 Mbit hıza kadar destekliyor. Fakat kablolu 70 Mbit hız alıyorum. Ben bu Wi-Fi kart türünde daha güncel olan hangi Wi-Fi kartı alabilirim? Model önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. HP DV6500 serisi 12 yıllık laptopa sahibim. Laptopumda Intel Pro 3945ABG model Wi-Fi kartı bulunmakta. Wi-Fi kart 5 Mbit hıza kadar destekliyor. Fakat kablolu 70 Mbit hız alıyorum. Ben bu Wi-Fi kart türünde daha güncel olan hangi Wi-Fi kartı alabilirim? Model önerir misiniz?
Elindeki dizüstüne güncel olarak alabileceğin en güncel kart budur bundan farklı bir kart alırsan whitelist yüzünden bilgisayar açılmayacaktır.
Türkiye'de satan satıcı:Orijinal intel 7260HMW BN Notebook Bluetooth Wifi Lan Kartı Fiyatları ve Özellikleri

Şöyle birşey fark ettim. Telefonumun internetini bağladığımda 15 mbit hız a ulaşıyor. Fakat modeme bağlanınca 4 mbit çekiyor. Üstelik internetim 70 mbit.

Şöyle bir şey fark ettim. Telefonumun internetini bağladığımda 15 Mbit hız a ulaşıyor. Fakat modeme bağlanınca 4 Mbit çekiyor. Üstelik internetim 70 Mbit.

Modeminizin AC desteği yoksa normaldir çünkü 2.4 GHz destekli modemlerde Wi-Fi üzerindeki performans kaybı çok fazladır eğer isterseniz modeminizin yanına AC destekli bir router alarak interneti dağıtma ve yönetme işlemini router üzerinden yaparsın.

Geri
Yukarı