Intel Q8300 sisteme ekran kartı önerisi

tolgahng

Kilopat
Daha fazla  
Efendim hayırlı geceler dilerim, sizden bu işlemciye ve anakarta göre takılabilecek en son sınırdaki ekran kartını sormak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Anakart: Gigabyte G41MT-S2P.
İşlemci: Q8300 2.50.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının uyumlu olduğu soket tipini bulamadım ama bende de aynı işlemci var G210 ekran kartı takılı tavsiye edebilirim ucuz bir şey şu anda takmak istediğim ise GT420 onu da tavsiye edebilirim G210 DDR2 ve DDR3 soket tipli bulabilirsin GT420 DDR3 soket tipli.

Ekran kartının uyumlu olduğu soket tipini bulamadım ama bende de aynı işlemci var G210 ekran kartı takılı tavsiye edebilirim ucuz bir şey şu anda takmak istediğim ise GT420 onu da tavsiye edebilirim G210 DDR2 ve DDR3 soket tipli bulabilirsin GT420 DDR3 soket tipli.

Yanlış bilgi vermeyin. Soket olarak RTX 2060 bile takılabilir. GT420 önerebilirim.

1030, RX550, RX460, GTX 750 (biraz fazla tüketir PSU yazın).
Ya da R7 250, HD 7xxx.
Dikkat: Bunlar o işlemciye göre en üst modeller, daha düşükleri de var.

Cevabınız için teşekkür ediyorum ve bu ekran kartları işlemciyi darboğaz yapmayacak derecede değil mi %100 performanısı kullanabilirim PSU konusunu ise öğrenceğin duruma göre de arttırabilirim.

Cevabınız için teşekkür ediyorum ve bu ekran kartları işlemciyi darboğaz yapmayacak derecede değil mi %100 performanısı kullanabilirim PSU konusunu ise öğrenceğin duruma göre de arttırabilirim.
Evet, bu yazdıklarım alınabilecek en son kartlardır. Bundan yukarısı sadece OC ile kullanılır.
@NipponChemiConKYCap hocam listeye siz de bir göz atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı