Intel® Celeron® Processor N3050 Video Performansı

HP'nin şarjı Lenovo'dan daha uzun süre dayanacaktır. Lenovo daha hızlı olacaktır. Tercih size kalmış ikisi de günlük işler için ideal. İlerleyen zamanlarda RAM ve SSD alabilirseniz çok çok daha güzel olur.

HP'nin şarjı Lenovo'dan daha uzun süre dayanacaktır. Lenovo daha hızlı olacaktır. Tercih size kalmış ikisi de günlük işler için ideal. İlerleyen zamanlarda RAM ve SSD alabilirseniz çok çok daha güzel olur.
Özellikleri aynı ama işlemcileri farklı sizce hangi işlemci daha iyi ?
Lenovo da N2840 var
HP de N3050

Zaten ben de bu soruya cevap vermiştim. :) HP'nin işlemcisi daha düşük güç tüketir, en az altı yedi saat şarjı gider. Lenovonun işlemcisi de daha güçlü. Tercih sizin. Ben olsaydım Lenovo'yu alırdım ama.

Zaten ben de bu soruya cevap vermiştim. :) HP'nin işlemcisi daha düşük güç tüketir, En az altı yedi saat şarjı gider. Lenovonun işlemcisi de daha güçlü. Tercih sizin. Ben olsaydım Lenovo'yu alırdım ama.
Ben o kısmı anlamamışım ya hocam kusura bakma :D Tabi ki öncelik performans hocam ne kadar da kötü olsa kötünün iyisini almak daha iyi sarjı önemli değil. Lenovo yu almayı planlıyorum o zaman hocam eğer başka öneriniz yoksa ?

Estağfurullah ne demek. :) Mobildeyim çok yardımcı olamam ama en son baktığımda bu fiyattaki işlemciler aşağı yukarı bunlardı. Dediğim gibi bütün işlerinizi ikisi de rahatlıkla görür. Şimdiden hayırlı olsun diyorum. :)

Estağfurullah ne demek. :) Mobildeyim çok yardımcı olamam ama en son baktığımda bu fiyattaki işlemciler aşağı yukarı bunlardı. Dediğim gibi bütün işlerinizi ikisi de rahatlıkla görür. Şimdiden hayırlı olsun diyorum. :)
Anladım hocam yine de yardımların için çok teşekkür ederim :)

Ayrıca bende 2 3 performans test sitesine baktım da Lenovo bir tık önde gözüküyor.

Hocam birde şuna bakın derim. 4 GB ram var. İşlemcisi de N2840 dan birazcık daha iyi. Özellikle çoklu çekirdek kullanımında büyük fark var.

LENOVO IDEAPAD 100 PENTIUM N3540 2.16GHZ-4GBRAM-500GBHDD-15.6"-INT-W10 NOTEBOOK

Intel Pentium N3540 vs Celeron N2840
Hocam buda güzelmiş aslında stoklarda da var Ankarada. @Yâsir hocam siz ne dersiniz ?

Hocam bu nasıl sizce ? LENOVO IDEAPAD 100 PENTIUM N3540 2.16GHZ-4GBRAM-500GBHDD-15.6"-INT-W10 NOTEBOOK

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı