Intel(R) G41 Express Chipset (Microsoft Corporation - WDDM 1.1) Ekran Kartı Sürücüsü

ilk önce dosyayı rar dan çıkartın daha sonra dosyaya girin altta setup olucak ona tıklayın ve kurun kurarken daha yüksek bisürümü var genede yüklemek istermisiniz derse evet diyin kurulunca bilgisayarı yeniden başlatın ve oyuna girin oyun gene böyle bi hata verirse söylemekten çekinmeyin.
yardım edebildiysem teşekkürler.

bide oyun kasarsa vram artırmanız gerekir nasıl artırılcanı bilmiyosanız anlatabilirim
dosyayı indirdim driveri kurdum yeniden başlattım oyunu açtım aynı hatayı yine verdi (crash report) :(

https://www.realtech-vr.com/api/deeplink?SKU=15&target=UrlWin32
bu programı indirip kurup çalıştırıp sonucunu atarmısınız
tamamdır sorun oyunun launcherındaymış değiştirince açabildim oyunu kaç yıl olmuş be oynamayalı çok teşekkürler minnettarım :))
tamamdır sorun oyunun launcherındaymış değiştirince açabildim oyunu kaç yıl olmuş be oynamayalı çok teşekkürler minnettarım :))
fakat kasma sorunum devam ediyor nasıl vram artırabilirim 😅

önemli deil yardımcı olabildiğime sevindim :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyla
en fazla 196 çıkacaktır büyük ihtimal çıkmassa biostan ayar yapmak gerek biostan yaparsan 256 kadar çıkar böylelikle kasmaz

hocam bide hangi launcher kullanıyosuz şuan

Son düzenleme:
önemli deil yardımcı olabildiğime sevindim :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyla
en fazla 196 çıkacaktır büyük ihtimal çıkmassa biostan ayar yapmak gerek biostan yaparsan 256 kadar çıkar böylelikle kasmaz

hocam bide hangi launcher kullanıyosuz şuan
saol videoya bakıcam launcher eskiden team extreme idi değiştirdim TLauncher kullanıyorum

Geri
Yukarı